تحلیل تکنیکال روزانه رمزارزها (۲۰ آگوست ۲۰۲۱)

نویسنده: 

بیت کوین دقیقا به بهترین حمایت این هفته یعنی محدوده ۴۳۹۰۰-۴۳۶۰۰ واکنش نشان داد و تا محدوده ۴۷۰۰۰ هزار دلار رشد کرد.

ریپل از محدوده حمایتی ۱.۱۸۵۰-۱.۲۰۰ به سمت مقاومت ۱.۲۴۵۰-۱.۲۵۰۰ حرکت کرد.

برای اتریوم نیز محدوده حمایتی ۲۹۷۵ – ۲۹۵۰ نقش خود را به خوبی ایفا کرد و فرصت خرید خوبی را برای معامله گران فراهم کرده بود.

تحلیل روزانه

خریدارانی که در قیمت ۴۳۹۰۰ – ۴۳۶۰۰ وارد بازار شدند اولین هدفشان محدوده مقاومتی نه چندان قوی ۴۶۱۵۰-۴۶۴۵۰ است. بالاتر از محدوده ۴۷۰۰۰ دلار قیمت می‌تواند تا محدوده ۴۸۱۹۰ رشد داشته باشد. اگر روند صعودی ادامه داشته باشد در هدف نهایی می‌تواند محدوده ۴۹۴۰۰ – ۴۹۵۰۰ و سپس ۵۰۵۰۰ – ۵۱۰۰۰ دلار باشد.

بهترین حمایت محدوده ۴۳۶۰۰ – ۴۳۹۰۰ است. خریداران بهتر است حد ضرر را حوالی ۴۲۹۰۰ قرار دهند چرا که شکست این محدوده می‌تواند ریزش تا محدوده ۴۰۵۰۰-۴۱۰۰۰، ۳۹۵۰۰ و در نهایت ۳۸۰۰۰ دلار را در پی داشته باشد.

ریپل مقاومت ۱.۱۸۵۰-۱.۲۰۰ را شکست و به سمت ۱.۲۴۵۰-۱.۲۵۰۰ حرکت کرد. هدف بعدی می‌تواند محدوده ۱.۳۴۵۰-۱.۴۹۰ باشد. شکست این محدوده نیز رشد قیمت تا ۱.۳۶۱۵، ۱.۴۴۱۰، ۱.۴۵۴۰ و ۱.۴۶۶۰ را در پی خواهد داشت.

اولین حمایت در محدوده ۱.۱۵۴۰-۱.۱۵۵۰ قرار دارد. شکست این محدوده حمایت بعدی یعنی محدوده ۱.۰۸۵۰ و حمایت قوی بعدی در محدوده ۱.۰۳۵۰-۱.۰۱۰۰ را به دنبال خواهد داشت. شکست محدوده ۱ دلار افت بیشتر تا ۰.۹۳۵۰-۰.۹۳۰۰ را به دنبال خواهد داشت.

اتریوم در محدوده ۲۹۷۰-۲۹۵۰ فرصت خرید خوبی را ارائه داد. با رسیدن به مقاومت جزئی ۳۱۸۰-۳۲۱۰ شاهد کمی سیو سود بودیم. شکست محدوده ۳۳۲۵-۳۳۳۵ می‌تواند رشد تا محدوده ۳۴۰۰ و سپس ۳۵۸۰-۳۶۰۰ را فراهم کند.

حد ضرر خریدارانی که در محدوده ۲۹۵۰ وارد شده‌اند باید زیر ۲۹۰۰ دلار باشد چرا که شکست این محدوده سیگنال فروش با هدف ۲۹۵۰ و سپس محدوده ۲۷۵۰-۲۷۰۰ را فراهم می‌کند.

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیل بیت کوین
  • تحلیل تکنیکال اتریوم
  • ریپل
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x