تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۱ فروردین- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۱ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD توانست بالای محدوده مقاومتی ۱.۱۱۲۶ باقی بماند و انتظار می‌رود تا محدوده مقاومتی ۱.۱۲۳۰ بتواند رشد کند. در سناریو نزولی اگر فروشندگان بتوانند از محدوده حمایتی ۱.۱۱۲۶ عبور کنند، قیمت می‌تواند تا محدوده ۱.۱۰۴۴ افت کند. در غیاب تحولات جدید در مورد جنگ در اوکراین، بعید است تا زمان انتشار داده های مهم اقتصادی برای ایالات متحده، شاهد تحرکات مهم تری در جفت ارز باشیم. امروز شاخص PCE و مدعیان بیکاری برای آمریکا منتشر می‌شود و فردا نرخ بیکاری و گزارش NFP برای آمریکا را در تقویم اقتصادی داریم.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۳۱ مارس/۱۱ فروردین

جفت ارز دلار ین USDJPY

در جلسه معاملاتی قبلی، جفت ارز USDJPY در محدوده رنج قیمتی بین ۱۲۱.۱ و ۱۲۲.۴۷ نوسان می‌کرد. این مسئله نشان می‌دهد که ممکن است روند اصلاحی که در آن قرار داریم رو به پایان باشد. شکست موفقیت آمیر محدوده ۱۲۲.۴۷ می‌تواند سیگنالی مبنی بر این باشد که خریداران کنترل را در دست گرفته‌اند و روند صعودی ادامه دارد. با این حال اگر محدوده حمایتی ۱۲۱.۴۱ شکسته شود، روند اصلاحی می‌تواند تا محدوده ۱۲۰.۴۵ ادامه داشته باشد و روند صعودی خاتمه یابد.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

روز گذشته جفت ارز GBPUSD نتوانست از محدوده مقاومتی ۱.۳۱۸۵ عبور کند و احتمال می‌رود که این جفت ارز به محدوده پایینی رنج قیمتی خود یعنی محدوده ۱.۳۰۵۰ بازگردد. سیگنالی که می‌تواند حضور خریداران به بازار را به ما نشان می‌دهد تست و شکست محدوده مقاومتی ۱.۳۱۸۵ خواهد بود. اگر این مسئله رخ ندهد و محدوده حمایتی ۱.۳۰۵۰ و سپس ۱.۲۹۹۷ شکسته شود، سپس ما می‌تواند شاهد حرکت نزولی بیشتری به سمت محدوده حمایتی ۱.۲۸۵۴ باشیم.

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x