تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۴ بهمن- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۴ بهمن – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

تلاش قیمت در جفت ارز EURUSD برای شکست محدوده مقاومتی ۱.۱۳۲۰ موفقیت آمیر نبود و یورو بخشی از رشد خود در برابر دلار را پس داد. در ساعات اولیه معاملاتی امروز این جفت ارز حوالی محدوده ۱.۱۳۰ معامله می‌شود. اگر خریداران مجددا وارد بازار شوند قیمت می‌توانند بار دیگر به محدوده مقاومتی گفته شده حمله کند و در صورت شکست تا محدوده مقاومتی بعدی یعنی محدوده ۱.۱۳۶۲ رشد داشته باشد. اگر فروشندگان کنترل بازار را به دست بگیرند، در صورت شکست محدوده حمایتی ۱.۱۲۸۷ قیمت می‌تواند تا محدوده حمایتی بعدی یعنی محدوده ۱.۱۲۳۵ افت کند و حرکت اصلاحی به پایان رسد. امروز انتظار می‌رود حوالی جلسه بانک مرکزی اروپا و سخنرانی لاگارد نوسانات افزایش یابد.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۳ فوریه/۱۴ بهمن
جفت ارز دلار ین USDJPY

تضعیف دلار در برابر ین در جفت ارز USDJPY ادامه داشت و این جفت ارز حوالی محدوده ۱۱۴.۴۲ معامله می‌شد. انتظار می‌رود روند نزولی ادامه داشته باشد و محدوده حمایتی ۱۱۴ لمس شود. شکست محدوده گفته می‌تواند افت بیشتری را به همراه داشته باشد. در صورت رشد، اولین هدف قیمتی این جفت ارز محدوده ۱۱۴.۶۳ و سپس محدوده مقاومتی ۱۱۵ خواهد بود.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD نتوانست بالاتر از محدوده مقاومتی ۱.۳۵۷۱ تثبیت شود و در حال حاضر پایین‌تر از این محدوده معامله می‌شود. اگر فروشندگان کنترل بازار را به دست گیرند، حرکت اصلاحی می‌تواند تا محدوده حمایتی ۱.۳۴۴۴ محدود باشد. اگر خریداران بتوانند مومنتوم کافی برای عبور از محدوده ۱.۳۵۷۱ داشته باشند، این جفت ارز می‌تواند تا محدوده مقاومتی ۱.۳۶۵۱ رشدی داشته باشد. جلسه بانک مرکزی انگلیس می‌تواند نوسانات را در این جفت ارز افزایش دهد مخصوصا به این دلیل که این بانک قصد دارد نرخ بهره را ۰.۲۵% افزایش دهد.

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x