تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 17 دی – سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 17 دی – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

این جفت ارز پیش از انتشار گزارش NFP در روند سایدی به سر می‌برد. در حال حاضر این جفت ارز حوالی محدوده 1.1296 معامله می‌شود. قیمت کمی پایین‌تر از خط روند بالایی کانال افقی معامله می‌شود. قیمت حوالی میانگین‌های متحرک 25 و 50 و کمی پایین‌تر از سطح 23.6% فیبوناچی اصلاحی معامله می‌شود. احتمالا این جفت ارز پیش از انتشار داده NFP در همین رنج قیمتی باقی بماند.

نمودار 4 ساعته EURUSD

 

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 7 ژانویه /17 دی
جفت ارز دلار آمریکا دلار کانادا USDCAD

جفت ارز USDCAD پیش از انتشار داده‌های اشتغال آمریکا و کانادا در روند سایدی معامله می‌شود. این جفت ارز حوالی محدوده 1.2753 معامله می‌شود. قیمت کمی بالاتر از میانگین‌های متحرک 25 و 50 نوسان می‌کند. این جفت ارز در کانال افزایشی که به رنگ قرمز مشخص شده، قرار گرفته است. همچنین قیمت الگوی سر و شانه‌ای تشکیل داده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که قیمت عقب نشینی داشته باشد و حمایت 1.2620 را لمس کند.

نمودار 4 ساعته USDCAD
نفت WTI

نفت WTI به قیمت 79 دلار رسید که بالاترین سطح از 17 نوامبر است. قیمت بالاتر از حمایت کلیدی 77.15 و نقطه چین‌های اندیکاتور Parabolic SAR قرار دارد. همچنین قیمت بالاتر از میانگین متحرک 25 قرار گرفته و اندیکاتور RSI کمی پایین‌تر از محدوده اشباع خرید 70 قرار دارد. احتمالا نفت روند صعودی خود را تا محدوده مقاومتی 78 ادامه خواهد داد.

نمودار 4 ساعته نفت WTI

منبع: FXstreet

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *