تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 17 فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 17 فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

روز گذشته خریداران در جفت ارز EURUSD تلاش کردند از محدوده 1.0981 عبور کنند که موفق نبودند و این جفت ارز روند نزولی را ادامه داد. فروشندگان کنترل کامل بازار را بر عهده گرفتند و توانستند از محدوده حمایتی 1.0960 عبور کنند. فشار فروش همچنان پایین‌تر از محدوده 1.0900 ادامه دارد. با توجه به قدرت دلار پیش‌‌‌بینی می‌شود این جفت ارز بتواند به محدوده 1.0805 برسد. با این حال نمی‌توان این احتمال را که این جفت ارز کف قیمتی تشکیل دهد و بالاتر از محدوده 1.0900 قرار گیرد را، رد کرد.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 6 آوریل /17 فروردین
جفت ارز دلار ین USDJPY

علیرغم تهدیدهای بانک مرکزی ژاپن به مداخله، روند صعودی در جفت ارز USDJPY پس از اصلاح قیمتی هفته گذشته، بار دیگر ادامه یافت. ضعف ین ادامه داشته و این جفت ارز در محدوده 123.65 به کار خود پایان داد. این احتمال وجود دارد که قیمت بتواند به سقف قیمتی 6 سال اخیر خود یعنی محدوده 125.10 برسد. اما اگر بانک مرکزی مداخله کند، پیش‌بینی می‌کنیم بازگشت قیمت و تست محدوده 121.70 را داشته باشیم.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD روز گذشته، روز آشفته‌ای را پشت سر گذاشت. قیمت ابتدا به سقف قیمتی 1.3167 رسید اما با بازگشایی بازار سهام آمریکا، فروشندگان کنترل بازار را به دست گرفتند و شاهد بازگشتی در بازار بودیم. تمام محدوده‌های حمایتی روز گذشته شکسته شدند و قیمت در محدوده 1.3071 کار خود را پایان داد. اگر دلار همچنان قوی باقی بماند، احتمال تست محدوده 1.300 وجود دارد. هر چند قیمت در محدوده 1.3068 می‌توانند با حمایتی همراه شود.

منبع: Delta Stock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x