تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۷ فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۷ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

روز گذشته خریداران در جفت ارز EURUSD تلاش کردند از محدوده ۱.۰۹۸۱ عبور کنند که موفق نبودند و این جفت ارز روند نزولی را ادامه داد. فروشندگان کنترل کامل بازار را بر عهده گرفتند و توانستند از محدوده حمایتی ۱.۰۹۶۰ عبور کنند. فشار فروش همچنان پایین‌تر از محدوده ۱.۰۹۰۰ ادامه دارد. با توجه به قدرت دلار پیش‌‌‌بینی می‌شود این جفت ارز بتواند به محدوده ۱.۰۸۰۵ برسد. با این حال نمی‌توان این احتمال را که این جفت ارز کف قیمتی تشکیل دهد و بالاتر از محدوده ۱.۰۹۰۰ قرار گیرد را، رد کرد.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۶ آوریل /۱۷ فروردین
جفت ارز دلار ین USDJPY

علیرغم تهدیدهای بانک مرکزی ژاپن به مداخله، روند صعودی در جفت ارز USDJPY پس از اصلاح قیمتی هفته گذشته، بار دیگر ادامه یافت. ضعف ین ادامه داشته و این جفت ارز در محدوده ۱۲۳.۶۵ به کار خود پایان داد. این احتمال وجود دارد که قیمت بتواند به سقف قیمتی ۶ سال اخیر خود یعنی محدوده ۱۲۵.۱۰ برسد. اما اگر بانک مرکزی مداخله کند، پیش‌بینی می‌کنیم بازگشت قیمت و تست محدوده ۱۲۱.۷۰ را داشته باشیم.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD روز گذشته، روز آشفته‌ای را پشت سر گذاشت. قیمت ابتدا به سقف قیمتی ۱.۳۱۶۷ رسید اما با بازگشایی بازار سهام آمریکا، فروشندگان کنترل بازار را به دست گرفتند و شاهد بازگشتی در بازار بودیم. تمام محدوده‌های حمایتی روز گذشته شکسته شدند و قیمت در محدوده ۱.۳۰۷۱ کار خود را پایان داد. اگر دلار همچنان قوی باقی بماند، احتمال تست محدوده ۱.۳۰۰ وجود دارد. هر چند قیمت در محدوده ۱.۳۰۶۸ می‌توانند با حمایتی همراه شود.

منبع: Delta Stock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x