تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۸ فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۸ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

فروشندگان در جفت ارز EURUSD هنوز نتوانستند مومنتوم کافی برای شکست محدوده حمایتی ۱.۰۸۹۰ را داشته باشند. انتظار می‌رود امروز نیز این محدوده حمایتی بتواند فشار فروش را محدود کند و این جفت ارز در محدوده حمایتی بین ۱.۰۸۹۰ و مقاومتی ۱.۰۹۴۶، روند سایدی داشته باشد. احتمال می‌رود پیش از ادامه روند نزولی، تست محدوه مقاومتی محتمل‌ترین سناریو باشد. تایید شکست محدوده حمایتی ۱.۰۸۹۰ می‌تواند مسیر را برای رسیدن این جفت ارز به محدوده حمایتی ۱.۰۸۴۰ باز کند. محدوده فعلی به نظر محدوده خوبی برای ورود خریداران است که می‌توانند از اصلاح کوتاه مدت قیمت استفاده کنند و با هدف محدوده مقاومتی ۱.۰۹۴۶ و ۱.۰۹۸۳ وارد معامله خرید شوند. انتظار می‌رود با انتشار صورتجلسه بانک مرکزی اروپا و آمار هفتگی مدعیان بیکاری آمریکا نوسانات در این جفت ارز افزایش یابد.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۷ آوریل /۱۸ فروردین
جفت ارز دلار ین USDJPY

جفت ارز USDJPY همچنان در محدوده کوچکی حوالی ۱۲۳.۲۷ و ۱۲۴.۲۰ نوسان می‌کند. شکست هر کدام از این ناحیه‌ها می‌تواند روند حرکت بازار را تعیین کند. با این حال انتظارات برای تست محدوده ۱۲۴.۲۰ بیشتر هستند. شکست این محدوده مقاومتی می‌تواند تست محدوده ۱۲۵ را در پی داشته باشد. در سمت دیگر، اگر فروشندگان بر بازار غالب شوند و بتوانند از محدوده حمایتی ۱۲۳.۲۷ عبور کنند، هدف قیمت می‌تواند محدوده ۱۲۲.۳۸ باشد.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

فروشندگان در جفت ارز GBPUSD هنوز نتوانستند از محدوده حمایتی ۱.۳۰۵۰ عبور کنند و در زمان نوشتن این تحلیل این جفت ارز بالاتر از این محدوده معامله می‌شود. امروز احتمال می‌رود این محدوده حمایتی شکسته نشود و قیمت بتواند محدوده مقاومتی ۱.۳۱۶۵ را تست کند. با این حال شکست محدوده حمایتی ۱.۳۰۵۷ می‌تواند افت قیمت تا محدوده روانی ۱.۳۰۰ را در پی داشته باشد.

منبع: Delta Stock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x