تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۹ بهمن- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۹ بهمن – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD پس از رسیدن به محدوده مقاومتی ۱.۱۴۸۰ اولین روز معاملاتی هفته را در فاز اصلاحی آغاز کرد. فروشندگان حوالی محدوده حمایتی ۱.۱۴۱۰ مردد به نظر می‌رسند. این پولبک کم عمق می‌تواند حاکی از این باشد که هنوز خریداران در معاملات خود باقی ماندند و احتمال رالی قیمتی جدیدی وجود دارد. اگر قیمت بالاتر از محدوده ۱.۱۴۱۰ باقی بماند، انتظار داریم محدوده مقاومتی ۱.۱۴۸۰ شکسته شود و هدف بعدی می‌تواند محدوده ۱.۱۵۸۰ تا ۱.۱۶ باشد. در صورتی که محدوده حمایتی شکسته شود، محدوده‌های حمایتی بعدی می‌توانند ۱.۱۳۲۰ و ۱.۱۲۶۶ باشند.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۸ فوریه/۱۹ بهمن
جفت ارز دلار ین USDJPY

روز دوشنبه دلار در برابر ین کمی تضعیف شد اما امروز تمام افت روز گذشته را جبران کرد. خریداران در جفت ارز USDJPY حوالی محدوده ۱۱۴.۹۰ از قیمت حمایت کردند. در حال حاضر این جفت ارز حوالی ۱۱۵.۴۰ معامله می‌شود و انتظار می‌رود بتواند از این محدوده مقاومتی عبور کند و به سمت محدوده‌های ۱۱۵.۶۶ و ۱۱۶ حرکت کند. در تایم فریم‌های بالاتر سنتیمنت بازار مختلط به نظر می‌رسد و این احتمال وجود دارد که در چند روز آینده این جفت ارز بین محدوده‌های ۱۱۴.۳۰ و ۱۱۶ روند سایدی داشته باشد. اولین محدوده حمایتی حوالی ۱۱۴.۹۰ است.

جفت ارز پوند دلارGBPUSD

روز گذشته جفت ارز GBPUSD تغییر چندانی نداشت و بالاتر از محدوده حمایتی ۱.۳۵۱۰ باقی ماند که اولین محدوده حمایتی برای این جفت ارز است. اولین محدوده مقاومتی برای خریداران محدوده ۱.۳۵۴۸ و سپس ۱.۳۶۰۷ است. انتظار می‌رود که نوسانات در این جفت ارز کاهش یابند و این جفت ارز در محدوده حمایتی ۱.۳۵۱۰ و ۱.۳۶۰۷ روند سایدی داشته باشد. انتظارات همچنان مختلط هستند و شکست هر کدام از این محدوده‌ها می‌تواند سیگنالی برای تصمیمات آینده بازار باشد.

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x