تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۹ فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۹ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD همچنان روند نزولی را ادامه داده و امروز این جفت ارز به محدوده حمایتی ۱.۰۸۴۸ رسید. شکست این محدوده حمایتی می‌تواند انتظارات برای افت بیشتر را به همراه داشته باشد و این جفت ارز به سمت محدوده ۱.۰۸۲۰ حرکت کند. اگر مومنتوم نزولی کاهش یابد و خریداران مجددا وارد بازار شوند، اولین هدف قیمت می‌تواند محدوده ۱.۰۹۰۰ و سپس ۱.۰۹۶۷ باشد. با این حال تنها شکست محدوده ۱.۱۰۶۰ می‌تواند مسیر را برای روند صعودی این جفت ارز هموار کند.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۸ آوریل /۱۹ فروردین
جفت ارز دلار ین USDJPY

علی‌رغم این که قیمت حمله ناموفقی به محدوده مقاومتی ۱۲۴.۱۳ داشت، سنتیمنت مثبت در جفت ارز USDJPY همچنان باقی مانده است. این جفت ارز نزدیک محدوده گفته شده معامله می‌شود و محتمل‌ترین سناریو شکست این محدوده در روز جاری است. اگر خریداران موفق به انجام این کار شوند، رالی قیمتی تا محدوده ۱۲۵.۰۸ ادامه خواهد داشت. اگر اصلاح قیمتی ادامه داشته باشد، محدوده ۱۲۲.۷۵ می‌تواند محدوده حمایتی خوبی باشد.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

در جفت ارز GBPUSD نه خریداران و نه فروشندگان نتوانستند مومنتوم کافی داشته باشند و این جفت ارز بین محدوده ۱.۳۰۵۵ و ۱.۳۰۹۴ معامله می‌شد. در زمان نوشتن این تحلیل، قیمت در محدوده حمایتی ۱.۳۰۵۵ معامله می‌شد. اگر فروشندگان بتوانند این محدوده حمایتی را بشکنند، احتمال می‌رود این جفت ارز بتواند به سمت محدوده ۱.۳۰۰ حرکت کند. با این حال اگر خریداران بر بازار غالب شوند و بتوانند با موفقیت مقاومت‌های ۱.۳۰۹۴ و ۱.۳۱۷۳ را بشکنند، قیمت می‌تواند به سمت محدوده ۱.۳۲۸۹ حرکت کند.

منبع: Delta Stock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x