بروکر ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 2 اسفند- سشن اروپا

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 2 اسفند- سشن اروپا

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 2 اسفند– سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

شکست محدوده حمایتی 1.1330 در جفت ارز EURUSD موفقیت آمیز نبود و این جفت ارز بالاتر از این محدوده معامله می‌شود. اگر خریداران بر بازار غالب شوند، انتظار می‌رود تلاشی برای شکست محدوده مقاومتی 1.1369 انجام شود. اگر خریداران موفق به شکست این محدوده و محدوده بعدی در حوالی 1.1401 شوند، احتمالا شاهد رالی قیمتی به سمت محدوده 1.1481 خواهیم بود. با این حال اگر هجوم فروشندگان ادامه داشته باشد و محدوده حمایتی 1.1330 شکسته شود، فشار فروش می‌تواند تا محدوده حمایتی مهم 1.1268 ادامه داشته باشد. شرایط پیرامون اوکراین در حال حاضر مهم‌ترین محرک بازارها خواهد بود.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 2 اسفند- سشن اروپا

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 21 فوریه/2 اسفند
جفت ارز دلار ین USDJPY

روز جمعه خریداران مومنتوم کافی نداشتند و روند بهبودی به محدوده 115.26 محدود بود. دلار برخی از رشد خود در برابر ین را پس داد و در حال حاضر جفت ارز USDJPY حوالی محدوده 114.97 نوسان می‌کند. اگر این محدوده حمایتی شکسته شود، ادامه روند فشار فروش محتمل‌ترین سناریو خواهد بود. شکست محدوده 114.74 می‌تواند انتظارات منفی برای ادامه حرکت این جفت ارز را افزایش دهد و این جفت ارز می‌تواند محدوده حمایتی بعدی یعنی محدوده 114.25 را تست کند. اولین هدف قیمتی برای خریداران محدوده 115.26 و سپس 115.69 خواهد بود.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 2 اسفند- سشن اروپا

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

سنتیمنت مثبت در جفت ارز GBPUSD تغییر نکرده و در ساعات اولیه جلسه معاملاتی اروپا این جفت محدوده مقاومتی 1.3613 را تست کرد. شکست موفقیت آمیز این محدوده می‌تواند منجر به تقویت بیشتر پوند در برابر دلار شود و این جفت ارز به سمت محدوده 1.3650 حرکت کند. اولین محدوده حمایتی برای این جفت ارز می‌تواند حوالی 1.3509 و سپس 1.3434 باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 2 اسفند- سشن اروپا

منبع: DeltaStock 

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟