تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲ اسفند- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲ اسفند– سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

شکست محدوده حمایتی ۱.۱۳۳۰ در جفت ارز EURUSD موفقیت آمیز نبود و این جفت ارز بالاتر از این محدوده معامله می‌شود. اگر خریداران بر بازار غالب شوند، انتظار می‌رود تلاشی برای شکست محدوده مقاومتی ۱.۱۳۶۹ انجام شود. اگر خریداران موفق به شکست این محدوده و محدوده بعدی در حوالی ۱.۱۴۰۱ شوند، احتمالا شاهد رالی قیمتی به سمت محدوده ۱.۱۴۸۱ خواهیم بود. با این حال اگر هجوم فروشندگان ادامه داشته باشد و محدوده حمایتی ۱.۱۳۳۰ شکسته شود، فشار فروش می‌تواند تا محدوده حمایتی مهم ۱.۱۲۶۸ ادامه داشته باشد. شرایط پیرامون اوکراین در حال حاضر مهم‌ترین محرک بازارها خواهد بود.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۲۱ فوریه/۲ اسفند
جفت ارز دلار ین USDJPY

روز جمعه خریداران مومنتوم کافی نداشتند و روند بهبودی به محدوده ۱۱۵.۲۶ محدود بود. دلار برخی از رشد خود در برابر ین را پس داد و در حال حاضر جفت ارز USDJPY حوالی محدوده ۱۱۴.۹۷ نوسان می‌کند. اگر این محدوده حمایتی شکسته شود، ادامه روند فشار فروش محتمل‌ترین سناریو خواهد بود. شکست محدوده ۱۱۴.۷۴ می‌تواند انتظارات منفی برای ادامه حرکت این جفت ارز را افزایش دهد و این جفت ارز می‌تواند محدوده حمایتی بعدی یعنی محدوده ۱۱۴.۲۵ را تست کند. اولین هدف قیمتی برای خریداران محدوده ۱۱۵.۲۶ و سپس ۱۱۵.۶۹ خواهد بود.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

سنتیمنت مثبت در جفت ارز GBPUSD تغییر نکرده و در ساعات اولیه جلسه معاملاتی اروپا این جفت محدوده مقاومتی ۱.۳۶۱۳ را تست کرد. شکست موفقیت آمیز این محدوده می‌تواند منجر به تقویت بیشتر پوند در برابر دلار شود و این جفت ارز به سمت محدوده ۱.۳۶۵۰ حرکت کند. اولین محدوده حمایتی برای این جفت ارز می‌تواند حوالی ۱.۳۵۰۹ و سپس ۱.۳۴۳۴ باشد.

منبع: DeltaStock 

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x