تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۰ اسفند- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۰ اسفند – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

هر چند طی ۲ روز گذشته یورو توانسته بود کمی از افت خود را جبران کند، اما مومنتوم صعودی حوالی محدوده مقاومتی ۱.۱۱۰۷ متوقف شد. فروشندگان بر بازار غالب شدند و اگر این روند ادامه پیدا کند جفت ارز EURUSD می‌تواند تا محدوده حمایتی ۱.۰۹۳۶ افتی داشته باشد. کف قیمتی در این جفت ارز محدوده ۱.۰۸۰۰ است. امروز داده اقتصادی چندان مهمی در تقویم اقتصادی وجود ندارد اما انتظار می‌رود سرمایه گذاران همچنان رویدادها مربوط به جنگ روسیه و اوکراین را از نزدیک دنبال کند.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۱۱ مارس/۲۰ اسفند
جفت ارز دلار ین USDJPY

خریداران در جفت ارز USDJPY به راحتی توانستند محدوده‌های مقاومتی را پشت سر بگذارند. محدوده مقاومتی ۱۱۷ مهم‌ترین محدوده پیش رو برای این جفت ارز است. در صورت افت، محدوده حمایتی اصلی برای این جفت ارز محدوده ۱۱۵.۷۳ است که در صورت شکست می‌توان انتظار داشت قیمت تا محدوده ۱۱۵.۷۳ تا ۱۱۴.۷۳ افتی داشته باشد.

 

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

روز گذشته محدوده حمایتی ۱.۳۰۹۹ در جفت ارز GBPUSD نفش خود را به درستی ایفا کرد و منجر به آغاز روند صعودی شد. با این حال در پایان روز گذشته فروشندگان کنترل را مجددا به دست گرفتند و قیمت به سمت محدوده ۱.۳۰۹۹ افت کرد. در زمان نوشتن این تحلیل قیمت هنوز نتوانسته پایین‌تر از این محدوده تثبیت شود. تثبیت پایین‌تر از این محدوده می‌تواند فشار فروش را تا محدوده ۱.۳۰۰ افزایش دهد.

منابع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x