تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 20 اسفند- سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 20 اسفند – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

هر چند طی 2 روز گذشته یورو توانسته بود کمی از افت خود را جبران کند، اما مومنتوم صعودی حوالی محدوده مقاومتی 1.1107 متوقف شد. فروشندگان بر بازار غالب شدند و اگر این روند ادامه پیدا کند جفت ارز EURUSD می‌تواند تا محدوده حمایتی 1.0936 افتی داشته باشد. کف قیمتی در این جفت ارز محدوده 1.0800 است. امروز داده اقتصادی چندان مهمی در تقویم اقتصادی وجود ندارد اما انتظار می‌رود سرمایه گذاران همچنان رویدادها مربوط به جنگ روسیه و اوکراین را از نزدیک دنبال کند.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 11 مارس/20 اسفند
جفت ارز دلار ین USDJPY

خریداران در جفت ارز USDJPY به راحتی توانستند محدوده‌های مقاومتی را پشت سر بگذارند. محدوده مقاومتی 117 مهم‌ترین محدوده پیش رو برای این جفت ارز است. در صورت افت، محدوده حمایتی اصلی برای این جفت ارز محدوده 115.73 است که در صورت شکست می‌توان انتظار داشت قیمت تا محدوده 115.73 تا 114.73 افتی داشته باشد.

 

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

روز گذشته محدوده حمایتی 1.3099 در جفت ارز GBPUSD نفش خود را به درستی ایفا کرد و منجر به آغاز روند صعودی شد. با این حال در پایان روز گذشته فروشندگان کنترل را مجددا به دست گرفتند و قیمت به سمت محدوده 1.3099 افت کرد. در زمان نوشتن این تحلیل قیمت هنوز نتوانسته پایین‌تر از این محدوده تثبیت شود. تثبیت پایین‌تر از این محدوده می‌تواند فشار فروش را تا محدوده 1.300 افزایش دهد.

منابع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *