تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۱ بهمن- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۱ بهمن – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD در فاز اصلاحی و بالاتر از محدوده حمایتی ۱.۱۴۰۹ معامله می‌شود. در حال حاضر نه خریداران و نه فروشندگان نتوانست مومنتوم کافی برای سلطه بر بازار داشته باشند. شکست محدوده مقاومتی ۱.۱۴۸۱ می‌تواند تصویر بهتری برای روند صعودی ایجاد کند. در سمت دیگر کاهش قیمت و شکست محدوده حمایتی گفته شده می‌تواند به فروشندگان برای رساندن قیمت به محدوده ۱.۱۳۲۱ کمک کند. مهم‌ترین رویداد امروز انتشار شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا و مدعیان بیکاری هستند.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۱۰ فوریه/۲۱ بهمن
جفت ارز دلار ین USDJPY

در چند روز اخیر دلار در برابر ین تقویت شده است. در حال حاضر خریداران با محدوده مقاومتی ۱۱۵.۶۶ مواجه هستند. در صورتی که خریداران نتوانند از این محدوده مقاومتی عبور کنند، ممکن است شاهد تغییری در سنتیمنت بازار باشیم. در صورت غلبه فروشندگان در بازار این جفت ارز می‌تواند تا محدوده حمایتی ۱۱۴.۹۰ افتی داشته باشد.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

فشار فروش در جفت ارز GBPUSD در محدوده حمایتی ۱.۳۵۰۹ متوقف شد. خریداران هنوز نتوانستند مومنتوم کافی برای شکست محدوده مقاومتی ۱.۳۶۰۷ ایجاد کنند. این جفت ارز بالاتر از محدود حمایتی گفته شده روند سایدی دارد. در صورت تسلط فروشندگان و شکست محدوده حمایتی، فشار فروش می‌تواند تا محدوده ۱.۳۳۷۰ ادامه داشته باشد. مهم‌ترین رویداد برای پوند انتشار تولید ناخالص داخلی کشور انگلیس در روز جمعه است.

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x