تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۲ بهمن- سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۲ بهمن – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

روز گذشته، فروشندگان کنترل کامل در جفت ارز EURUSD را به دست گرفتند و این جفت ارز به سمت محدوده حمایتی ۱.۱۳۹۵ حرکت کرد. در صورتی که فروشندگان موقعیت خود را حفظ کنند و بتوانند از این محدوده عبور کنند این جفت ارز می‌تواند به سمت محدوده ۱.۱۳۲۰ حرکت کند. با این حال تایید شکست محدوده حمایتی ۱.۱۳۹۵ می‌تواند انتظارات منفی در این جفت ارز را افزایش دهد و روند نزولی ادامه یابد. اگر فشار فروش در این جفت ارز کاهش یابد، قیمت می‌تواند بین محدوده ۱.۱۴۰ تا ۱.۱۴۸۰ روند سایدی داشته باشد.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۱۱ فوریه/۲۲ بهمن
جفت ارز دلار ین USDJPY

این جفت ارز محدوده مقاومتی ۱۱۶.۱۷ را تست کرد اما خریداران نتوانستند مومنتوم کافی برای عبور از این محدوده را داشته باشند. انتظار می‌رود بار دیگر این محدوده تست شود و اگر این ناحیه با موفقیت شکسته شود، می‌تواند شاهد حرکت قوی صعودی به سمت مقاومت بعدی یعنی محدوده ۱۱۶.۵۰ باشیم. امروز همچنین این احتمال وجود دارد که جفت ارز USDJPY در محدوده رنج قیمتی ۱۱۵.۶۰ تا ۱۱۶.۱۷ باقی بماند.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

خریداران در جفت ارز GBPUSD نتوانستند بالاتر از محدوده مقاومتی ۱.۳۶۰ باقی بمانند و فروشندگان کنترل کامل بازار را در دست گرفتند و این جفت ارز به سمت محدوده حمایتی ۱.۳۵ حرکت کرد. اگر این محدوده حمایتی شکسته شود، هدف بعدی می‌تواند محدوده حمایتی ۱.۳۴۳۷ باشد. از طرف دیگر اگر این محدوده حمایتی حفظ شود این جفت ارز ممکن است بین محدوده‌های ۱.۳۵ – ۱.۳۶ در روند رنج باقی بماند.

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x