تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۵ فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۵ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD کمی از افت اخیر خود را پس گرفته و از محدوده مقاومتی ۱.۰۸۹۶ عبور کرده است. عبور از این محدوده می‌تواند به این جفت ارز کمک کند به سمت محدوده مقاومتی ۱.۰۹۴۰ حرکت کند. اگر فروشندگان بر بازار غالب شوند و بتوانند محدوده حمایتی ۱.۰۸۵۰ و ۱.۰۸۱۱ را بشکنند، یورو می‌تواند در برابر دلار بیشتر تضعیف شود و مسیر برای افت بیشتر این جفت ارز هموار می‌شود. مهم‌ترین رویدادها امروز برای این جفت ارز جلسه بانک مرکزی اروپا و تصمیم گیری در مورد نرخ بهره همچنین داده‌های اقتصادی آمریکا از جمله شاخص خرده فروشی و آمار مدعیان بیکاری هستند.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۱۴ آوریل /۲۵ فروردین
جفت ارز دلار ین USDJPY

جفت ارز USDJPY نتوانست محدوه مقاومتی ۱۲۵.۷۵ را تست کند و در حال حاضر حوالی ۱۲۵.۳۲ نوسان می‌کند. انتظار می‌رود یک بار دیگر حمله‌ای به مقاومت گفته شده داشته باشد. اگر قیمت بتواند از این محدوده مقاومتی عبور کند، رالی قیمتی دلار در برابر ین می‌تواند ادامه داشته باشد. اگر فروشندگان بر بازار غالب شوند، شکست محدوده حمایتی ۱۲۴.۷۴ می‌تواند فشار فروش را افزایش دهد و این جفت ارز به سمت محدوده حمایتی مهم ۱۲۴ حرکت کند.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

فضای ریسک پذیری به رشد جفت ارز GBPUSD نیز کمک کرد. این جفت ارز محدوده مقاومتی ۱.۳۱۰۵ را شکست و به سمت محدوده ۱.۳۱۶۵ حرکت می‌کند. اگر قیمت بتواند این محدوده مقامتی را بشکند، مسیر برای تقویت قدرت پوند در برابر دلار هموار می‌شود و قیمت می‌تواند به سمت محدوده ۱.۳۲۱۷ حرکت کند. اگر مومنتوم صعودی کاهش یابد، قیمت می‌تواند به سمت محدوده حمایتی ۱.۳۱۰۵ و سپس ۱.۳۰۴۸ بازگردد.

منابع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x