تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 26 شهریور– سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 26 شهریور – سشن اروپا

جفت ارز پوند دلار آمریکا GBPUSD

جفت ارز GBPUSD تا کف قیمتی 1.3763 افت کرد. در تایم فریم 4 ساعته این جفت ارز پایین‌تر از میانگین متحرک 25 و 15 قرار گرفته است. قیمت کمی پایین‌تر از خط گردن الگوی سقف دو قلو معامله می‌شود. همچنین اوسیلاتورهایی مانند RSI و مکدی نیز در حال کاهش هستند. بنابراین احتمالا با توجه به الگوی سقف دو قلو احتمالا این جفت ارز بریک اوت نزولی خواهد داشت.

نمودار 4 ساعته GBPUSD
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD قبل از انتشار داده تورمی ناحیه یورو تا محدوده 1.1757 افت کرد. در تایم فریم 1 ساعته این جفت ارز پایین‌تر از حمایت کلیدی 1.1770 قرار دارد. همچنین قیمت پایین‌تر از میانگین متحرک 25 و 15 و ابر ایچی‌موکو معامله می‌شود. اندیکاتور RSI پایین‌تر از منطقه اشباع فروش قرار گرفته است. بنابراین این جفت ارز احتمالا روند نزولی را پیش از انتشار شاخص CPI ادامه می‌دهد.

نمودار 1 ساعته EURUSD
جفت ارز دلار ین USDJPY

پس از انتشار بهتر از پیش‌بینی شاخص خرده فروشی آمریکا این جفت ارز رشد خوبی داشت و در حال حاضر حوالی 109.82 معامله می‌شود. در تایم فریم 1 ساعته قیمت بالاتر از مقاومت کلیدی 109.45 قرار گرفته است. همچنین قیمت بالاتر از میانگین متحرک 25 و 15 نوسان می‌کند و اندیکاتور DeMarker نیز در حال رشد است. بنابراین احتمالا این جفت ارز با هدف قیمتی 110 رشد خود را ادامه می‌دهد.

نمودار 1 ساعته USDJPY

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *