تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۶ فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۶ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD از محدوده مقاومتی ۱.۰۹۲۵ با فشار فروش شدیدی همراه شد. روز گذشته این جفت ارز پایین‌تر از محدوده ۱.۰۸۸۰ قرار گرفت.
این جفت ارز حتی پایین‌تر از محدوده ۱.۰۸۰۰ و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ۵۰ قرار گرفت. قیمت در نهایت به محدوده به محدوده ۱.۰۷۵۷ رسید و سپس رشدی داشت.

محدوده حمایتی ۱.۰۷۶۵ نزدیک‌ترین محدوده حمایتی در این جفت ارز است. در صورت شکست این محدوده قیمت می‌تواند به محدوده ۱.۰۷۲۰ در کوتاه مدت سقوط کند. در صورت ادامه افت محدوده بعدی، محدوده ۱.۰۶۸۰ خواهد بود.

در سناریو صعودی، قیمت ممکن است حوالی محدوده مقاومتی ۱.۰۸۴۰ با مشکل مواجه شود. محدوده مقاومتی بعدی نزدیک محدوده ۱.۰۸۵۰ خواهد بود. شکست محدوده ۱.۰۸۴۰ و ۱.۰۸۵۰ می‌تواند رشد قیمت تا محدوده ۱.۰۹۰۰ را د کوتاه مدت در پی داشته باشد.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس ۱۵ آوریل /۲۶ فروردین
جفت ارز دلار ین UDSJPY

جفت ارز USDJPY در محدوده ۱۲۱.۲۰ حمایت قوی تشکیل داده است. این جفت ارز از محدوده‌های ۱۲۳.۵۰ و ۱۲۵ عبور کرد. در تایم فریم ۴ ساعته قیمت بالاتر از محدوده ۱۲۰ و میانگین متحرک ۲۰۰ (رنگ سبز) و ۱۰۰ (رنگ قرمز) قرار گرفته است.

خریداران منجر به رشد این جفت ارز بالاتر از محدوده ۱۲۶ و سپس بالاتر از محدوده ۱۲۶.۵۹ شدند. نشانه‌ها در این جفت ارز صعودی هستند و ممکن است قیمت به محدوده ۱۲۶.۸۰ برسد. محدوده مقاومتی بعدی محدوده ۱۲۸ است که با شکست این محدوده قیمت می‌تواند به سمت محدوده ۱۳۰ حرکت کند.

در سناریو نزولی، قیمت می‌تواند حوالی محدوده ۱۲۶ حمایت شود. در حوالی محدوده ۱۲۵.۷۵ می‌توانیم خط روند صعودی را مشاهده کنید.

محدوده حمایتی بعدی محدوده ۱۲۵ است. شکست این محدوده به سمت پایین‌ می‌تواند افت قیمت تا محدوده ۱۲۳.۵۰ یا محدوده میانگین متحرک ۱۰۰ را در پی داشته باشد.

جفت ارز فرانک ین CHFJPY

این جفت ارز از محدوده مقاومتی ۱۳۴.۶۰ که در اندیکاتور باندهای بولینگر نزدیک باند بالایی در تایم فریم روزانه و هفتگی بود، بازگشتی داشت.

در محدوده مقاومتی ۱۳۴.۶۰ الگوی شمعی شوتینگ استار (Shooting Star) یا ستاره دنباله دار تشکیل شده است. با توجه به قدرت این محدوده مقاومتی و واگرایی نزولی در اندیکاتور Stochastic، انتظار می‌رود این جفت ارز تا محدوده حمایتی ۱۳۲ افتی داشته باشد.

منابع: FX PRO، TITANFX و FXOpen

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • CHFJPY
  • EURUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x