تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 26 مهر– سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 26 مهر – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD حوالی محدوده 1.160 معامله می‌شود. این جفت ارز طی دو روز معاملاتی اخیر در محدوده کوچکی نوسان کرده است. قیمت در راستای میانگین متحرک 25 نوسان می‌کند و اندیکاتور مکدی و DeMarker در محدوده خنثی هستند. بنابراین به دلیل این که امروز اخبار اقتصادی مهمی برای یورو و دلار نداریم پیش‌بینی می‌شود، این جفت ارز در همین محدوده باقی بماند.

نمودار 30 دقیقه EURUSD
جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD در ساعات اولیه معاملاتی تغییرات چندانی نداشت. این جفت ارز به 1.3750 رسید که بالاترین سطح از 20 سپتامبر بود. این جفت همچنین بالاتر از خط روند بالایی کانال صعودی قرار گرفته است. در تایم فریم 4 ساعته قیمت بالاتر از میانگین‌‌های متحرک 25 و 50 قرار گرفته و اندیکاتور RSI نیز رشد کرده است. بنابراین احتمالا این جفت ارز تا محدوده 1.390 رشدی خواهد داشت.

نمودار 4 ساعته GBPUSD
جفت ارز دلار نیوزیلند دلار آمریکا NZDUSD

این جفت ارز روند صعودی خود را حفظ کرده است. قیمت حوالی محدوده 0.7070 نوسان می‌کند که نسبت به کف قیمتی ماه سپتامبر یعنی محدوده 0.6857 رشد خوبی محسوب می‌شود. در تایم فریم 4 ساعته این جفت ارز بالاتر از ابر ایچی موکو و میانگین‌های متحرک کوتاه مدت و بلند مدت معامله می‌شود. همچنین قیمت بالاتر از نقطه‌ چین‌های اندیکاتور Parabolic SAR نوسان می‌کند. بنابراین احتمالا این جفت ارز روند صعودی را ادامه خواهد داد.

نمودار 4 ساعته NZDUSD

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *