تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۸ خرداد – سشن اروپا

نویسنده: 

 تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد):
جفت ارز دلار آمریکا ین USDJPY

جفت ارز USDJPY از سقف روز گذشته (۱۱۰.۸۳) تا ۱۱۰.۲۰ ریزش داشته است. قیمت زیر خط روند بالایی کانال نزولی و در محدوده میانگین متحرک نمایی ۱۵ و ۲۵ قرار دارد. در اندیکاتور مکدی خط سیگنال و هیستوگرام کراس‌اور نزولی داشتند. همچنین این جفت ارز در حال تشکیل الگوی سر و شانه است. بنابراین احتمالا USDJPY ریزش خود را تا خط روند پایینی کانال یعنی محدوده ۱۰۹.۶۶ ادامه خواهد داد.

جفت ارز یورو دلار آمریکا EURUSD

قوی شدن دلار ریزش جفت ارز EURUSD تا محدوده ۱.۱۸۹۰ را در پی داشت. این محدوده پایین‌ترین سطح از ماه آوریل است. در تایم فریم ۴ ساعته این محدوده هم هم سطح محدوده ۶۱.۸% فیبوناچی اصلاحی است. جفت ارز EURUSD پایین‌تر از میانگین‌های متحرک کوتاه مدت و بلند مدت حرکت می‌کند و اوسیلاتور Awesome نیز پایین‌تر از خط خنثی قرار گرفته است. اندیکاتور RSI به منقطه اشباع فروش ۲۲ رسیده است. امروز پیش‌بینی می‌شود این جفت ارز رشدی را داشته باشد چرا که سرمایه گذاران تلاش می‌کنند از کف قیمتی وارد معامله خرید شوند.

جفت ارز GBPUSD

این جفت ارز تا محدوده ۱.۳۸۹۴ کاهش یافته که دقیقا هم راستا با محدوده ۶۱.۸% فیبوناچی اصلاحی است. همچنین این محدوده پایین‌ترین سطح از ماه آوریل است. GBPUSD اندکی رشد تا سطح ۱.۳۹۳۰ داشت یا این حال پایین‌تر از میانگین‌های متحرک ۱۵ و ۲۵ نوسان می‌کند و RSI نیز به منقطه اشباع فروش ۳۰ رسیده است. مثل جفت ارز EURUSD احتمالا این جفت ارز کمی افزایش یابد و سپس روند نزولی را ادامه دهد.

منبع: fxstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x