تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ فروردین – سشن اروپا

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

سنتیمنت در جفت ارز EURUSD نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است و در روز جاری این جفت ارز بین محدوده ۱.۰۷۵۷ و ۱.۰۸۱۱ معامله می‌شود. اگر فروشندگان بر بازار غالب شوند و محدوده حمایتی ۱.۰۷۵۷ را به سمت پایین‌ بشکنند، فشار فروش افزایش خواهد یافت و احتمالا این جفت ارز به سمت محدوده ۱.۰۶۴۰ حرکت خواهد کرد. اگر خریداران بر بازار غالب شوند و محدوده ۱.۰۸۱۱ با موفقیت شکسته شود و پس از آن، محدوده ۱.۰۸۵۰ شکسته شود، رالی قیمتی می‌تواند تا محدوده ۱.۰۹۲۲ ادامه داشته باشد.

جفت ارز دلار ین USDJPY

جفت ارز USDJPY همچنان روند صعودی خود را ادامه داد و به محدوده ۱۲۹.۴۰ رسید. پیش‌بینی می‌شود خریداران بار دیگر به سمت این محدوده حمله کنند و در صورتی که این محدوده شکسته شود، رالی قیمتی می‌‌تواند تا محدوده ۱۳۳.۷۰ ادامه داشته باشد. اگر فروشندگان قوی عمل کنند و بتوانند محدوه حمایتی ۱۲۶.۹۶ را بشکنند، محدوده ۱۲۶.۴۸ می‌تواند هدف قیمتی بعدی باشد. محدوده حمایتی مهم ۱۲۵.۷۵ می‌تواند هدف نهایی فروشندگان باشد.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD به محدوده حمایتی ۱.۲۹۸۶ رسید و این محدوده توانسته در برابر حمله نزولی مقاوم عمل کند. این جفت ارز از این محدوده کمی بهبود یافته و اگر خریداران بتوانند محدوده مقاومتی ۱.۳۰۴۵ را بشکنند، حرکت به سمت محدوده مقاومتی ۱.۳۱۰۴ می‌تواند محتمل‌ترین سناریو باشد. اگر فشار فروشندگان تشدید شود و بتوانند محدوه حمایتی ۱.۲۹۸۶ را بشکنند، قیمت می‌تواند تا محدوده حمایتی ۱.۲۸۵۰ افت داشته باشد.

منبع: Deltastock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

برچسب‌ها:
  • تحلیلی
  • تحلیل تکنیکال
  • EURUSD
  • GBPUSD
  • USDJPY
0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب پر بازدید
مطالب مرتبط
زنبیل خرید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x