تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 4 آبان – سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 4 آبان – سشن اروپا
شاخص S&P 500

شاخص S&P 500 سقف تاریخی جدیدی ثبت کرد. سرمایه گذاران همچنان خوش‌بین هستند که گزارشات درآمدرایی قوی منتشر خواهند شد. این شاخص به محدوده 4565 رسید که بالاترین قیمت در تاریخ این شاخص بود. سقف قبلی این شاخص محدوده 4550 بود. قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک 25 و 50 قرار گرفته و اندیکاتور RSI و مکدی نیز در حال رشد هستند. بنابراین انتظار می‌رود با توجه به بریک اوت صعودی که رخ داده این شاخص به رشد خود ادامه دهد.

نمودار 4 ساعته S&P 500
شاخص داو جونز US30

شاخص داو جونز سقف تاریخی جدیدی کرد. گزارشات خوب درآمدزایی و افزایش قیمت نفت به مذاق سرمایه گذاران خوش آمده است. مثل شاخص S&P 500، قیمت در شاخص داو جونز نیز بالاتر از میانگین‌های متحرک کوتاه مدت و بلند مدت قرار گرفته است. در تایم فریم روزانه قیمت الگو فنجان و دسته شکیل داده است. بنابراین احتمالا این شاخص رشدی خواهد داشت و هدف بعدی مقاومت 36000 خواهد بود.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت فارکس 26 اکتبر/ 4 آبان

نمودار روزانه شاخص داو جونز
جفت ارز EURUSD

با قدرت گرفتن مجدد دلار جفت ارز EURUSD افت شدیدی را تجربه کرد. در تایم فریم 4 ساعته این جفت ارز به کف قیمتی 1.1590 رسید. قیمت پایین‌تر از مقاومت کلیدی 1.1620 قرار گرفته و همچنین پایین‌تر از میانگین متحرک 25 نوسان می‌کند. اندیکاتور RSI نیز افت کرده است. با توجه به بریک اوت نزولی احتمالا جفت ارز افتی خواهد داشت و احتمالا هدف بعدی حمایت کلیدی 1.1550 خواهد بود.

نمودار 4 ساعته EURUSD

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *