درباره ما

بیانیه ماموریت گروه UTOFX

هسته اولیه UTO با این ایده ایجاد شد که یک بستر ارتباطی فراهم کنیم که تمام مخاطبان بازار مالی بدون هیچ وقفه‌ای، همیشه به اخبار لحظه‌ای بازار جهانی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

در ادامه، تحلیل‌های بنیادی اخبار لحظه‌ای و همچنین مقالات تحلیل بنیادی بازار جهانی هم به هسته ایده اولیه افزوده شد و به تدریج با تلاش تیم تولید محتوای مجموعه، بانک عظیمی از مقالات آموزشی-تحلیلی بازارهای مالی در وبسایت شکل گرفت.

به مرور خدمات تخصصی‌تر مجموعه تحت عناوینی نظیر آکادمی تحلیلگری، یوتوبانک، یوتوگلد و یوتوکریپتو از هسته اولیه نشات گرفت تا نیازهای فعالین هر حوزه به شکل تخصصی‌تری پوشش داده شود؛ تلاشی که همچنان ادامه دارد…

اولین مقصد پیش‌روی ما، تبدیل شدن به مرجعی  کامل از انواع خدمات بازارهای مالی برای فارسی‌زبانان است که مسیر آن از آموزش و تربیت معامله‌گران حرفه‌ای تا راه‌اندازی پلتفرم‌های معاملاتی اختصاصی و قابل‌اعتماد ادامه خواهد داشت.

هدف عمیق یا چشم‌انداز غایی تیم UTO شفافیت دانش مالی، توانمندسازی تمامی اقشار جامعه در بهره‌گیری از مزایای بازارهای مالی و در نهایت استقلال مالی تک‌تک افرادی است که مدتها در تنگناهای ناعادلانه اقتصادی و اجتماعی از حق زندگی آزاد، شاد و طبیعی خود محروم شده‌اند.

از این رو تلاش داریم خط‌کشی اصلی مسیرمان به سوی این چشم‌انداز تنها و تنها “شفافیت” باشد و اعتقاد داریم ایجاد شفافیت تنها راهکار عملی برای ایجاد اعتماد و رضایت درونی در بین سرمایه‌های انسانی مجموعه و مخاطبین ما خواهد بود.

آنچه که باید از مجموعه ما بدانید

مجموعه UtoFX در 15 ژوئن 2020 با هدف تولید محتوای تخصصی در حوزه فاندامنتال بازار جهانی به ویژه بازار ارزهای خارجی (فارکس) تشکیل شد. با توجه به این‌که در زمان تاسیس این مجموعه هیچ مرجع خبر فوری با فعالیت مستمر و 24 ساعته وجود نداشت، اولین هدف ما به صورت انتشار اخبار لحظه‌ای مربوط به بازارهای جهانی شکل گرفت. اما با الگو گرفتن از منابع خارجی، ارائه آخرین تحلیل رخدادها و داده‌های روز را نیز در دستور کار قرار دادیم. اکنون با گذشت بیش از دو سال از آغاز به کار مجموعه، بازه بسیار وسیعی از خدمات در حوزه‌های مختلف بازار ارز در مجموعه UtoFX ارائه می‌شود که به جرات می‌توان گفت عمده نیازهای معامله‌گران در این بازار را تامین می‌کند.

خدمات فعلی ما در این مجموعه شامل دو بخش رایگان و غیررایگان می‌شود که در هرکدام تلاش کردیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.

 

نگاهی به خدمات رایگان مجموعه UtoFX:

اخبار لحظه‌ای بازار جهانی و فارکس در کانال تلگرام و توییتر مجموعه

مقالات آموزشی تخصصی در هر سه حوزه تحلیل فاندامنتال، روانشناسی معامله‌گری و تحلیل تکنیکال در وبسایت مجموعه

تحلیل و بررسی فاندامنتال داده‌ها و رویدادهای هفتگی و روزانه در وبسایت مجموعه

تحلیل لحظه‌ای داده‌ها و رویدادهای مهم بازار از قبیل جلسات بانک‌های مرکزی در کانال تلگرام

ارائه مجموعه مقالات تحلیلی و آموزشی پیرامون رویدادها و مناسبت‌ها مهم از قبیل انتخابات یا چشم‌انداز سال‌های پیش رو در وبسایت (از جمله مقالات چشم‌انداز سال 2023 که در حال انتشار است.)

پست‌ها و استوری‌های آموزشی و تحلیلی در اینستاگرام

درج ویدئوهای آموزشی و تحلیلی در یوتیوب و آپارات

دوره‌های آموزشی رایگان از جمله دوره مقدماتی 0 تا 100 فارکس

 

نگاهی به مجموعه خدمات غیر رایگان UtoFx:

 آکادمی تحلیلی ماکرو ترید

 خلاصه تحلیل‌ها و سیگنال‌های معاملاتی
مهمترین بانک‌ها و موسسات مالی 

دوره‌های آموزشی دوبله و زیرنویس شده از اساتید مطرح خارجی