تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ خرداد – سشن اروپا

0
306

تحلیل تکنیکال

 تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد):

پوند انگلیس دلار آمریکا GBPUSD

جفت ارز GBPUSD هفته گذشته پس از چرخش فدرال رزرو به شدت نزول کرد. این جفت ارز تا سطح ۱.۳۷۹۰ کاهش یافت که نسبت به سقف سال جاری خود در ۱.۴۲۵۰ بسیار پایین است.در نمودار چهارساعته، جفت ارز به زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصد و میانگین متحرک کوتاه مدت و بلندمدت رفته است. اندیکاتور مقاومت نسبی و MACD نیز روند نزولی خود را ادامه داده‌اند. بنابراین در کوتاه مدت کنترل همچنان در دست خرس‌ها خواهد بود.

یورو دلار آمریکا EURUSD

نمودار EURUSD نیز بسیار شبیه GBPUSD است. این جفت ارز به زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸درصد و میانگین متحرک کوتاه مدت و بلند مدت منتقل شده است. در حالی که اوسیلاتورها نیز در حال افت هستند. همچنین این جفت ارز به زیر ابر کومو کشیده شده است. همه اینها در حالی رخ می دهد که شاهد حجم بالای معاملات هستیم. بنابراین خرس‌های هدف خود را سطح حمایت بعدی در ۱.۱۸۰۰ قرار می‌دهند.

بیت کوین دلار آمریکا BTCUSD

با ادامه نگرانی‌ سرمایه‌ گذاران در مورد فدرال رزرو، BTCUSD به شدت کاهش یافته است. این جفت ارز به زیر سطح ۳۴ هزار دلار سقوط کرد که پایین‌ترین سطح در دو هفته اخیر بود. در همین حال شاخص مقاومت نسبی و MACD همچنان نزولی هستند. این جفت ارز احتمالا همچنان کاهش خواهد یافت.

منبع: fxstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید