تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۹ تیر – سشن اروپا

0
166

تحلیل تکنیکال

 تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۰ ژوئن (۹ تیر):
جفت ارز دلار آمریکا دلار کانادا USDCAD

روز سه‌شنبه دلار آمریکا در برابر دلار کانادا ۶۵ پیپ یا ۰.۵۳% رشد کرد. در جلسه معاملاتی روز گذشته USDCAD مقاومت ۱.۲۴۰ را تست کرد. پیش‌بینی می‌شود امروز نیز این جفت ارز به رشد خود در کانال صعودی ادامه دهد. هدف خریداران احتمالا مقاومت هفتگی ۱.۲۴۳۴ خواهد بود. البته این جفت ارز حوالی ۱.۲۴ مقاومتی دارد و احتمالا قیمت در این جلسه معاملاتی به آن واکنش نشان خواهد داد.

نمودار ۱ ساعته USDCAD

جفت ارز پوند ین GBPJPY

پوند روز گذشته در برابر ین ۷۴ واحد یا %۰.۴۸ رشد کرد. جفت ارز GBPJPY روز گذشته محدوده پایینی کانال نزولی یعنی سطح ۱۵۲.۸۲ را تست کرد. پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک این جفت ارز در کانال نزولی همچنان به افت خود ادامه دهد و ممکن است حتی محدوده پایینی کانال را بشکند. با این حال حمایت محدوده ۱۵۲.۸۰ می‌تواند امروز این جفت ارز حمایت کند.

نمودار ۱ ساعته GBPJPY

جفت ارز دلار استرالیا دلار آمریکا AUDUSD

روز گذشته (سه‌شنبه) دلار استرالیا ۵۸ پیپ یا ۰.۷۷% در مقابل دلار آمریکا تضعیف شد. میانگین متحرک ۲۰۰ در این تضعیف نقش مهمی داشت. اندیکاتورهای تکنیکالی در تایم فریم ۴ ساعته و روزانه سیگنال فروش می‌‌دهند. احتمالا در ادامه جلسات معاملاتی این جفت ارز افت بیشتری خواهد داشت. با این حال محدوده ۰.۷۵۰۰ می‌تواند در کوتاه مدت این جفت ارز را حمایت کند.

نمودار ۱ ساعته AUDUSD

منبع: dukascopy

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید