تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۱ تیر – سشن اروپا

0
297

تحلیل تکنیکال

 تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲ ژوئیه (۱۱ تیر):
جفت ارز یورو دلار آمریکا EURUSD

جفت ارز EURUSD حوالی ۱.۱۸۴۲ معامله می‌شود که پایین‌ترین محدوده از ماه آوریل (فروردین) است. در تایم فریم ۴ ساعته این جفت پایین‌تر از میانگین متحرک ۲۵ و ۱۵، و همچنین پایین‌تر از ابر ایچیموکو قرار گرفته است. به نظر می‌رسد این جفت ارز حوالی محدوده حمایتی در حال درجا زدن است. EURUSD پایین‌تر از فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۳% نوسان می‌کند و اندیکاتور مکدی نیز به زیر منطقه خنثی رسیده است. بنابراین پیش‌بینی می‌شود این جفت منطقه حمایتی را با هدف محدوده حمایتی بعدی یعنی محدوده ۱.۱۸۰۰ بشکند.

نمودار ۴ ساعته EURUSD
جفت ارز دلار آمریکا فرانک سوئیس USDCHF

پس از انتشار داده تورمی و PMI ضعیف سوئیس این جفت رشد کرد. USDCHF به محدوده ۰.۹۲۷۰ رسید که بالاترین سطح از ماه آوریل است. این جفت ارز بالاتر از میانگین متحرک ۲۵ نوسان می‌کند و اندیکاتور RSI به منطقه اشباع خرید نزدیک می‌شود. همچنین USDCHF الگوی پرچم صعودی تشکیل داده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که روند صعودی ادامه داشته باشد و هدف بعدی خریداران منقطه ۰.۹۳۰۰ باشد.

نمودار ۴ ساعته USDCHF
جفت ارز پوند دلار آمریکا GBPUSD

جفت ارز GBPUSD به محدوده ۱.۳۷۵۰ رسید که پایین‌ترین محدوده از هفته اول آوریل است. این جفت ارز پایین‌تر از میانگین‌های متحرک کوتاه مدت و بلند مدت نوسان می‌کند و حوالی محدوده حمایتی ۱.۳۷۸۳ قرار گرفته است. اندیکاتور مکدی پایین‌تر از محدوده خنثی و اندیکاتور RSI کمی بالاتر از محدوده اشباع فروش قرار دارد. بنابراین این جفت ارز احتمالا روند نزولی را ادامه می‌دهد و هدف بعدی محدوده ۱.۳۷۰۰ خواهد بود.

نمودار ۴ ساعته GBPUSD

منبع: Fxstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید