تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۹ شهریور– سشن اروپا

0
336

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۹ شهریور – سشن اروپا

جفت ارز EURUSD

جفت ارز EURUSD در پی افزایش ریسک‌ها، افت چشم‌گیری داشته است و پایین‌تر از محدوده ۱.۱۷۲۵ قرار گرفته است که پایین‌ترین سطح از ماه آگوست است. در تایم فریم ۴ ساعته این جفت ارز پایین‌تر از میانگین‌های متحرک ۲۵ و ۵۰ معامله می‌شود و اندیکاتور RSI به منطقه اشباع فروش نزدیک شده است. همچنین قیمت پایین‌تر از خط گردن الگوی سر و شانه معامله می‌شود بنابراین احتمالا این جفت ارز تا محدوده حمایتی ۱.۱۶۵۰ می‌تواند افت داشته باشد.

نمودار ۴ ساعته EURUSD
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنیمنت فارکس ۲۰ سپتامبر/ ۲۹ شهریور
جفت ارز دلار فرانک USDCHF

سرمایه گذاران پیش‌ از جلسات بانک مرکزی آمریکا و سوئیس محتاطانه عمل می‌کنند. این جفت ارز به ۰.۹۳۲۱ رسیده که به طور قابل توجهی بالاتر از تمام میانگین‌های متحرک قرار گرفته است. قیمت از محدوده مقاومتی ۰.۹۲۳۵ عبور کرده و نسبت به چند هفته اخیر در بالاترین سطح قرار گرفته است. این جفت ارز بالاتر از خط روند بالایی الگوی مثلث افزایشی معامله می‌شود. بنابراین احتمالا این جفت ارز تا محدوده مقاومتی ۰.۹۴۰۰ رشد خواهد کرد.

نمودار ۴ ساعته USDCHF

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD پایین‌تر از محدوده ۱.۳۷۲۷ معامله می‌شود. در تایم فریم ۱ ساعته این جفت ارز پایین‌تر از محدوده‌های حمایتی ۱.۳۷۶۳ و ۱.۳۷۹۸، پایین‌تر از ابر ایچی‌موکو و همچنین پایین‌تر از میانگین‌های متحرک معامله می‌شوند. این جفت ارز احتمالا تا محدوده حمایتی ۱.۳۶۵۰ افت خواهد کرد.

نمودار ۱ ساعته GBPUSD

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید