تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۱ آبان – سشن اروپا

0
317

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۱ آبان – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

روز دوشنبه جفت ارز EURUSD جهش صعودی داشت و خریداران تلاش کردند افت روز جمعه را پس بگیرند. این جفت ارز به محدوده ۱.۱۵۹۵ رسید که بالاترین سطح از روز جمعه بود. در تایم فریم ساعته قیمت بالاتر از میانگین متحرک ۲۵ قرار گرفته و اوسیلاتور چایکین (Chaikin) بالاتر از منطقه خنثی قرار گرفته است. این جفت ارز بالاتر از محدوده فیبوناچی اصلاحی ۳۸.۲ قرار گرفته و انتظار می‌رود با کاهش مومنتوم صعودی قیمت پولبکی داشته باشد.

نمودار ۱ ساعته EURUSD
جفت ارز دلار آمریکا دلار کانادا USDCAD

جفت ارز USDCAD در جلسه معاملاتی آسیا در محدوده کوچکی نوسان می‌کرد چرا که سرمایه گذاران در انتظار جلسه بانک مرکزی آمریکا هستند. این جفت ارز در محدوده ۱.۲۳۶۵ و در داخل کانال افزایشی که به رنگ صورتی مشخص است نوسان می‌کند. این کانال قسمتی از الگوی پرچم نزولی است. این جفت ارز پایین‌تر از میانگین متحرک ۲۵ نواسان می‌کند. اندیکاتور مکدی و ATR افت کمی را تجربه کردند. بنابراین احتمالا این جفت امروز در همین محدوده قیمتی باقی می‌ماند و در ادامه هفته بریک اوتی خواهد داشت.

نمودار ۱ ساعته USDCAD
جفت ارز دلار نیوزیلند دلار آمریکا NZDUSD

این جفت ارز در جلسه معاملاتی آمریکا تغییرات چندانی نداشت. در تایم فریم چهار ساعته کانال افقی در این جفت ارز تشکیل شده و قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک ۲۵ و ۵۰ معامله می‌شود. همچنین این جفت ارز بالاتر از حمایت مهم ۰.۷۱۶۸ قرار گرفته است. احتمالا در میان مدت این جفت ارز بریک اوت صعودی خواهد داشت.

نمودار ۴ ساعته NZDUSD

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید