کانال سیگنال فارکس اکوترید

برای اولین بار با ۶ پلن معاملاتی سودده

برای ۶ سبک و سلیقه متفاوت

معرفی کانال سیگنال فارکس اکوترید

کانال سیگنال فارکس اکوترید همانطور که از نامش پیداست به پشتوانه تحلیل‌گران حرفه‌ای و متخصص یوتوفارکس به خدمات ارائه سیگنال‌های خرید و فروش فارکس می‌پردازد. ما برای اولین بار در ایران، سبک‌های مختلف شخصیتی را در نظر گرفته‌ایم و برای شما با هر سبک و سلیقه تریدی سیگنال مخصوص‌تان را به دستتان می‌رسانیم! بر خلاف بقیه کانال‌های سیگنال، کارنامه شفاف معاملاتی و حضور تیم پشتیبانی از مزایای غیر قابل انکار اکوترید است. ما در کنار شما هستیم تا با هر روشی که ترید می‌کنید کمک‌تان کنیم در این بازار ماندگار شوید. 

شفافیت عملکرد

هیچ سیگنال ضرردهی از کانال پاک نمی‌شود و تمامی معاملات با نسبت سوددهی واقعی محاسبه می‌گردند نه صرفا با اما و اگر ها ... در کانال سیگنال فارکس اکوترید عملکرد بطور دقیق ثبت می‌شود!

ریسک و سود معقول

تیم تحلیلگر یوتوفارکس با تجربه‌های چندین ساله موفق در بازارهای مختلف مالی کنار شما هستند. در کنار این تیم تنها چیزی که نیاز دارید تا سودهایتان بیش از ضررهایتان باشد، مدیریت سرمایه است!

تنوع سیگنال‌ها​

سیگنال‌های مختلف بر اساس شخصیت شما ارائه می‌شوند. و چه اسکالپری بی‌قرار باشید و یا سرمایه‌گذاری محافظه کار، ما برایتان سیگنال ترید داریم!

نقطه ورود و خروج دقیق​

در اکوترید خبری از اعلام ورودهای با تاخیر، کسب سودهای کوچک در قبال ریسک‌های بزرگ و شانس و اقبال برای بستن معامله نیست و نقطه ورود و خروج دقیق به شما اعلام می‌شود.

معرفی بخش‌های کانال سیگنال

کدوم بخش از کانال سیگنال اکوترید مناسب توئه؟ بخون و انتخاب کن...

سیگنال‌های فاندسنتیمنت

در این بخش همه‌چیز بهینه شده است!

سیگنال‌های فاند بلندمدت

این سه مورد یعنی در بخش بلندمدت اکوترید سود می‌کنی!

سیگنال‌های اسکالپ

اینجا واسه معامله‌گرهای تمام‌وقت عالیه!

سیگنال‌های واچ‌لیست هفتگی

معامله بدون هیجان و مشاهده نتیجه آخرهفته رو تجربه می‌کنی!

سیگنال‌های نیوزتریدینگ

اینجا باید سریع باشی و از هیجان بازار با داده‌های مشخص سود بگیری!

سیگنال‌های گلدفاند

دوست‌داران طلا اینجا جمع شدن، هفته‌ای چند معامله می‌کنی و منتظر نتیجه می‌مونی!

از سیر تا پیاز اکوترید، بطور خلاصه!

 

اکوترید یک کانال سیگنال‌دهی برای معامله‌‌گران فارکس است که با عضویت در آن بطور همزمان در ۶ بخش مختلف، می‌توانید سبک متفاوتی از سیگنال را دریافت کنید. به این ترتیب با هر تیپ شخصیتی و هر استراتژی که شما دارید، می‌توانید با اکوترید در بازار بمانید، و سود کنید!

اکوترید از بقیه کانال‌های سیگنال فارکس متفاوت است، چون شفافیت در ارائه سیگنال، ارائه گزارش مکتوب و بدون حذف سیگنال‌های ضررده و اعلام حد ضرر و حد سود معقول را تنها در این کانال خواهید یافت. شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که تمام کانال‌های سیگنال دارند نقاط ورود و خروج را ارائه می‌کنند اما اکثرا با رعایت نکردن نسبت مناسب برای ریسک به ریوارد و باز گذاشتن حد سود، این اعداد دستخوش دستکاری و مخاطب‌فریبی می‌شوند!

در اکوترید، ۶ بخش معاملاتی مجزا در دسترس شماست، اما لزوما از تمامی این بخش‌ها استفاده نخواهید کرد و هر شخص بسته به سبک معاملاتی خود از یک یا دو بخش کانال می‌تواند بهینه‌ترین استفاده را داشته باشد.

ویژگی‌های هر بخش را در کارت‌های بالا می‌تونید ملاحظه کنید، لازم به ذکر است که اکوترید تمام تلاش خود را برای ارائه سیگنال‌های صحیح با بکارگیری یک تیم تحلیل‌گر قوی انجام می‌دهد اما در نهایت این شما هستید که با استفاده صحیح و محکم از قوانین مدیریت سرمایه، باعث ماندگاری خود در بازار فارکس خواهید شد.
ما در این مسیر سخت، همراهتان هستیم تا به دور از رویاپردازی، سودی معقول کسب کنید.

نحوه عضویت در کانال سیگنال فارکس اکوترید

دو راه برای عضویت پیش رو دارید: عضویت رایگان و عضویت غیر رایگان

در صورتی که در یکی از بروکرهای زیر حساب فعال (حساب رییل بالای 4۰۰ دلار) داشته باشید، با استفاده از کد معرف اکوترید می‌توانید رایگان از خدمات کلیه بخش‌های کانال استفاده نمایید.

در صورتی‌که نمی‌خواهید از طرح کد معرف و عضویت رایگان استفاده نمایید، می‌توانید با پرداخت هزینه ماهانه هر کدام از بخش‌های کانال سیگنال فارکس اکوترید که با سبک معاملاتی‌تان منطبق است، سیگنا‌ل‌های آن بخش را دریافت نمایید.

 

پلن معاملاتیهزینه ماهانه
فاند سنتیمنت۲۰ دلار
فاند بلند مدت۵ دلار
اسکالپ۴۰ دلار
واچ لیست هفتگی۲۵ دلار
نیوز تریدینگ۲۰ دلار
گلد فاند ۱۵ دلار
عضویت همه بخش‌های کانال۹۹ دلار

مراحل عضویت

۰۱

ارسال پیام به پشتیبانی در تلگرام

ابتدا به پشتیبانی اکوترید در تلگرام پیام می‌دهید و توضیحات لازم را دریافت می‌نمایید.

۰۲

انتخاب نوع عضویت

با توجه به شرایط اکوترید یکی از روش‌های عضویت را انتخاب می‌نمایید.

۰۳

دریافت تاییدیه پشتیبانی

پس از دریافت تاییدیه تیم پشتیبانی اکوترید، لینک کانال تلگرامی VIP برایتان ارسال می‌گردد.

سؤالات متداول

1. هزینه ورود به کانال سیگنال فارکس اکوترید چقدر است؟

اگر در بروکرهایی که در لیست قرار دارد، حساب ریل داشته باشید، با تعریف کد معرف می‌توانید به صورت رایگان از 6 بخش اکوترید استفاده کنید. در غیر اینصورت هر بخش مبلغ دلاری عضویت دارد که در لیست قیمت آمده است.

کسب سود در هر بخش متفاوت است. اما برای مثال با فرض اینکه در معاملات خود حدود نیم درصد ریسک کنید، می‌توانید در بخش اسکالپ به صورت میانگین ماهیانه 3 تا 5 درصد سود کنید.

بله و به صورت دوره ای با لینک سایت mql در کانال عمومی اکوترید ارائه می‌شود.

سیگنال های اکوترید به صورت شخصی ارائه نمی‌شود و برآیند یک کار تیمی است و از زمانی که این خدمات راه اندازی شده است، استیتمنت هر بخش قابل دسترس است.

این سوال درستی نیست – وقتی شما با مدیریت ریسک و سرمایه به معامله کردن بپردازید متوجه خواهید شد که کسب سود در این بازار بسیار محدود است.

در بخش‌های فاندامنتالی می‌توانید جهت قیمت‌ها را شناسایی کنید و طبق استراتژی شخصی خود ورود و خروج انجام دهید.

هیچ تضمینی برای سود آور بودن در هیچ مارکتی وجود ندارد اما همیشه تلاش می‌کنیم تا با دقت و تمرکز کافی سیگنال‌هایی با شانس برد بالا ارائه کنیم.

خیر. هر بخش استراتژی مخصوص خود را دارد و اگر می‌خواهید فقط با یک حساب کار کنید، از یک یا نهایت دو بخش استفاده کنید و برای بخش‌های دیگر حساب جداگانه اختصاص دهید.

برای هر بخش حداقل 1000 دلار

در ویدئو به صورت کامل توضیح دادیم – اما به طور خلاصه: برآیند تمام آموزش‌ها و ادعاهای ما در حوزه آموزش و تحلیل فارکس با ارائه سیگنال های اکوترید منعکس می‌شود.

بله

در اکوترید، ما 6 بخش ایجاد کردیم که در هر بخش به روش مشخص و متفاوتی، سیگنال داده می‌شود. این 6 بخش شامل انواع مدل‌های معامله‌گری از قبیل اسکلپ، بنیادی بلندمدت، ترکیب سنتیمنت و تکنیکال و واچ‌لیست هفتگی و طلا است که افراد می‌توانند بر مبنای زمان و روانشناسی خود از هر یک از روش‌ها استفاده کنند.

کانال سیگنال شامل 6 بخش متفاوت است که با روش‌های مختلف، پیشنهادات معاملاتی را ارائه می‌کنند. با توجه به رویکرد هر بخش، تعداد سیگنال‌ها متفاوت است. در بخش اسکلپ بطور میانگین روزانه بین 2 تا 5 مورد سیگنال، در بخش ترکیب فاندامنتال و تکنیکال هر هفته بین 1 تا 5 مورد، در بخش معاملات بلندمدت فاندامنتال هر ماه بین 1 تا 3 مورد، در بخش واچ‌لیست هفتگی هر هفته بین 2 تا 7 مورد، در بخش نیوزتریدینگ نیز بستگی به تقویم اقتصادی دارد ولی بطور معمول هر هفته بین 1 تا 3 رویداد مهم داریم.

بخش‌های مختلف روی دارایی‌های متفاوت معامله می‌کنند. برای مثال بخش اسکلپ، عمدتا روی طلا و شاخص‌های بورسی است. بخش واچ‌لیست هفتگی در حال حاضر فقط روی جفت‌ارزها است. باقی بخش‌ها، روی فارکس، طلا و شاخص‌های بورسی و کامودیتی‌ها بصورت مشترک است.

سیگنال‌های اکوترید توسط تیم تحلیل آکادمی ماکروترید به همراه تعدادی دیگر از معامله‌گران باتجربه که در تیم هستند ارائه می‌شود

خیر، شاید در کوتاه‌مدت عدم رعایت مدیریت ریسک بتواند چند برد خوب به شما بدهد اما در نهایت مسیر عدم مدیریت ریسک، به از دست رفتن کل حساب منجر می‌شود. بنابراین به هیچ وجه بدون مدیریت ریسک مشخص معامله نکنید تا حتی اگر بخشی که استفاده می‌کنید وارد زیان شد، زیان شما کنترل شده باشد.

گزارش عملکرد اکوترید را ماهانه دریافت کنید

هرماه یک گزارش از عملکرد سیگنال‌های ارائه شده در هر بخش از اکوترید را دریافت خواهید کرد. 

اکوترید بخشی از مجموعه یوتوفارکس می‌باشد و کلیه حقوق این صفحه متعلق به یوتوفارکس می‌باشد.

همراه گرامی

شما در حال اتصال به پشتیبانی اکوترید در تلگرام هستید.
لطفا از متصل بودن ارتباط خود به تلگرام اطمینان حاصل نمایید.