درباره UtoFX

درباره ما

هسته اولیه UTO با این ایده ایجاد شد که یک بستر ارتباطی فراهم کنیم که تمام مخاطبان بازار مالی بدون هیچ وقفه‌ای، همیشه به اخبار لحظه‌ای بازار جهانی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

در ادامه، تحلیل‌های بنیادی اخبار لحظه‌ای و همچنین مقالات تحلیل بنیادی بازار جهانی هم به هسته ایده اولیه افزوده شد و به تدریج با تلاش تیم تولید محتوای مجموعه، بانک عظیمی از مقالات آموزشی-تحلیلی بازارهای مالی در وبسایت شکل گرفت.

به مرور خدمات تخصصی‌تر مجموعه تحت عناوینی نظیر آکادمی تحلیلگری، یوتوبانک، یوتوگلد و یوتوکریپتو از هسته اولیه نشات گرفت تا نیازهای فعالین هر حوزه به شکل تخصصی‌تری پوشش داده شود؛ تلاشی که همچنان ادامه دارد…

اولین مقصد پیش‌روی ما، تبدیل شدن به مرجعی  کامل از انواع خدمات بازارهای مالی برای فارسی‌زبانان است که مسیر آن از آموزش و تربیت معامله‌گران حرفه‌ای تا راه‌اندازی پلتفرم‌های معاملاتی اختصاصی و قابل‌اعتماد ادامه خواهد داشت.

هدف عمیق یا چشم‌انداز غایی تیم UTO شفافیت دانش مالی، توانمندسازی تمامی اقشار جامعه در بهره‌گیری از مزایای بازارهای مالی و در نهایت استقلال مالی تک‌تک افرادی است که مدتها در تنگناهای ناعادلانه اقتصادی و اجتماعی از حق زندگی آزاد، شاد و طبیعی خود محروم شده‌اند.

از این رو تلاش داریم خط‌کشی اصلی مسیرمان به سوی این چشم‌انداز تنها و تنها “شفافیت” باشد و اعتقاد داریم ایجاد شفافیت تنها راهکار عملی برای ایجاد اعتماد و رضایت درونی در بین سرمایه‌های انسانی مجموعه و مخاطبین ما خواهد بود.

بیانیه ماموریت شرکت یوتی فارکس

دوره های متنی

دوره های ویدئویی

راه های ارتباطی با

UTOFX

با ما در تماس باشید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟