تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 اسفند- سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نویسنده: 

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 اسفند– سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD روز دوشنبه توانست افت خود در برابر دلار را پس بگیرد. مهم‌ترین خبر دیروز این بود که روسیه و اوکراین برای مذاکره در مرز با بلاروس به توافق رسیدند. با این حال روند بهبودی این جفت ارز ضعیف بود و قیمت نتوانست از محدوده مقاومتی 1.1237 عبور کند. این مسئله نشان می‌دهد که روند نزولی هنوز به اتمام نرسیده و احتمالا این جفت ارز بار دیگر محدوده حمایتی 1.1107 را تست خواهد کرد. نوسنات همچنان به دلیل ادامه جنگ روسیه و اوکراین و همچنین داده‌های اقتصادی مهم بالا خواهند بود.

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 1 مارس/10 اسفند
جفت ارز دلار ین USDJPY

جفت ارز USDJPY روز گذشته افتی داشت و به محدوده حمایتی 114.84 رسید. شکست محدوده حمایتی 114.50 می‌تواند قدرت فروشندگان را افزایش دهد اما احتمالا این محدوده حمایتی حفظ خواهد شد و این جفت ارز در همین محدوده رنج قیمتی بین  محدوده مقاومتی 115.70 و 114.50 نوسان خواهد کرد.

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

جفت ارز GBPUSD نیز تمام افت روز گذشته خود را پس گرفت و به سمت محدوده مقاومتی 1.3500 حرکت می‌کند. در صورتی که قیمت بتواند از این محدوده مقاومتی عبور کند و بالاتر از این محدوده تثبیت شود، راه برای خریداران به سمت محدوده مقاومتی بعدی یعنی محدوده 1.36 باز خواهد شد. اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، سناریوی بعدی می‌تواند غلبه شدن فروشندگان در بازار و حرکت به سمت محدوده حمایتی 1.3366 باشد.

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *