تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 فروردین- سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 فروردین- سشن اروپا

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

در روز گذشته جفت ارز EURUSD رشد قابل توجهی دشات و به محدوده مقاومتی مهم 1.1126 رسید. در زمان نوشتن این تحلیل قیمت پایین‌تر از این منطقه مقاومتی معامله می‌شد و انتظار می‌رود که حمله دیگری به سمت این محدوده را داشته باشیم. اگر این محدوده شکسته شود، انتظار می‌رود حرکت صعودی تا محدوده مقاومتی 1.1230 داشته باشیم. در سناریو نزولی، اگر قیمت از محدوده مقاومتی نتواند عبور کند تست محدوده حمایتی 1.1044 را انتظار داریم. امروز GDP آمریکا و تغییرات اشتغال بخش خصوصی و غیر کشاورزی  ADP منتشر خواهند شد و انتظار داریم نوسانات افزایش یابند.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 فروردین- سشن اروپا

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 30 مارس/10 فروردین
جفت ارز دلار ین USDJPY

جفت ارز USDJPY پس از این که نتوانست محدوده مقاومتی 124.97 را بشکند وارد روند اصلاحی شد و به محدوده حمایتی 122.41 رسید. اگر قیمت بالاتر از این محدوده حمایتی باقی بماند، روند صعودی می‌تواند ادامه داشته باشد و این جفت ارز به سمت محدوده مقاومتی 124.97 حرکت کند. با این حال اگر قیمت نتواند از محدوده مقاومتی 123.68 عبور کند، انتظار می‌رود قیمت در محدوده 122.41 تا 123.68 در روند سایدی باقی بماند. در صورتی که فروشندگان بر بازار غالب شوند و بتوانند محدوده حمایتی 122.41 را بشکنند، در این صورت روند اصلاحی می‌تواند همچنان ادامه داشته باشد و قیمت به سمت محدوده 121.47 حرکت خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 فروردین- سشن اروپا

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

روز گذشته نه خریداران و نه فروشندگان نتوانستند مومنتوم کافی برای ادامه حرکت جفت ارز GBPUSD را داشته باشند. شکست محدوده مقاومتی 1.31 و سپس محدوده مقاومتی 1.3185 می‌تواند به روند بهبودی این جفت ارز کمک کند و قیمت به سمت مقاومت اصلی 1.3289 حرکت کند. اگر فروشندگان بر بازار غالب شوند و بتوانند محدوده حمایتی 1.3050 را بشکنند، فشار فروش می‌تواند افزایش یابد و این جفت ارز به سمت محدوده روانی مهم 1.300 حرکت خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 10 فروردین- سشن اروپا

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟