ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

انتظار می‌ رود بانک مرکزی ژاپن در ماه آوریل سیاست نرخ بهره منفی پایان دهد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بانک مرکزی ژاپن

نظرسنجی رویترز: 83 درصد از تحلیلگرانی که در نظرسنجی شرکت کردند انتظار داشتند که بانک مرکزی ژاپن به نرخ بهره منفی در ماه آوریل پایان دهد

دوره مستر کلاس طلا

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

نظرسنجی رویترز از تحلیلگران نشان می‌دهد که 25 نفر از 30 نفر یا 83 درصد گفتند که بانک مرکزی نرخ سپرده کوتاه مدت منهای 0.1 درصدی خود را در نشست آوریل پایان خواهد داد

ایکس چیف

2 نفر از تحلیل‌گران ماه مارس را انتخاب کردند

76 درصد همچنین انتظار دارند که بانک مرکزی ژاپن کنترل منحنی بازده را در آوریل لغو کند.

چرا آکادمی ماکروترید؟

با عضویت در آکادمی ماکروترید، شما تحلیل فاندامنتال بازار فارکس را در کنار سیگنال، آموزش و گفتگو با تحلیلگران و اعضای آکادمی دریافت خواهید کرد.

عضویت رایگان

آکادمی

رویترز اضافه کرد:

یوشیماسا مارویاما، اقتصاددان ارشد بازار در SMBC Nikko Securities: بانک مرکزی ژاپن می تواند در نشست آوریل بر اساس نتایج اولیه مذاکرات سالانه دستمزد مدیریت نیروی کار برای شرکت‌های بزرگ و شنیده‌ها از مدیران شعب بانک مرکزی ژاپن در مورد روند دستمزد در شرکت‌های کوچک و متوسط تصمیم گیری کند.

دو نهاد، Daiwa Securities و T&D Asset Management، ماه مارس را انتخاب کردند. موسسه دیگری ماه ژوئن و دو نهاد دیگر سال 2025 یا بعد از آن را انتخاب کردند.

ماری ایواشیتا، اقتصاددان ارشد بازار Daiwa Securities با اشاره به تغییر سیاست قریب الوقوع توسط همتایان بانک مرکزی ژاپن گفت: «هرچه بانک مرکزی بیشتر منتظر بماند، با افزایش عدم اطمینان عوامل خارجی، احتمال از دست دادن لحظه مناسب بیشتر خواهد شد.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی