ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

تصویب ETF اتریوم راه را برای تصویب دیگر صندوق‌ ها باز می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صندوق ETF رمزارزها

پس از تایید ETFهای اسپات اتریوم، موسسه TD، تایید سایر صندوق‌ها، مانند صندوق‌هایی که سبدی از کوین‌ها را ردیابی می‌کند، پیش‌بینی می‌کند. اگرچه این موسسه تایید می‌کند که رویکرد داخلی SEC به رمزارزها تغییر نکرده است.

در حالی که تایید نسبتا سریع ETFهای اتریوم در این هفته برخی را شگفت زده کرد، گروه تحقیقاتی بانک سرمایه گذاری TD، پس از تایید ETFهای بیت کوین در اوایل سال جاری، این تایید را اجتناب ناپذیر می‌دانست.

جارت سیبرگ از گروه تحقیقاتی واشنگتن تی دی کوئن (TD Cowen’s Washington Research Group)، در یادداشتی روز پنجشنبه نوشت: این تایید تقریباً شش ماه سریع‌تر از آنچه ما انتظار داشتیم انجام شد، با این حال این تصمیم پس از تأیید ETFهای آتی (Futures) رمزارزها توسط SEC اجتناب‌ناپذیر بود. سیبرگ ادامه داد که ممکن است ظرف یک سال آینده پیشنهاداتی از « سبدی از توکن‌های رمزارز»، احتمالاً تنها از بیت‌کوین و اتریوم و یا شاید ارزهای دیگر، ارائه شود.

با این حال، این تایید نشان دهنده تغییر کلی در موضع کلی SEC نسبت به رمزازها نیست، چرا که گنسلر، رئیس SEC و منتقد رمزارزها، بیانیه‌ای «بسیار انتقادی» علیه تصویب قانون رمزارزها صادر کرد که می‌تواند قدرت آژانس او را کاهش دهد.

ایکس چیف

گنسلر در بیانیه‌ای کمی قبل از تصویب قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم یا FIT 21 توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کرد: سابقه شکست، کلاهبرداری و ورشکستگی صنعت رمزارزها به این دلیل نیست که ما قوانینی نداریم یا قوانین نامشخص هستند بلکه به این دلیل است که بسیاری از بازیکنان در صنعت رمزارزها بر اساس قوانین بازی نمی‌کنند.

اگر چه SEC ممکن است با عقب نشینی مواجه شود، TD Cowen پیش بینی می‌کند که SEC اکثریت دموکرات خود را تا سال 2026 حفظ می‌کند. این محقق نوشت: ما انتظار داریم که آژانس به دادخواهی علیه پلتفرم‌های معاملاتی رمزارز که توکن‌هایی را معامله می‌کنند که این آژانس معتقد است اوراق بهادار ثبت نشده‌اند، ادامه دهد.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی