تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ خرداد – سشن آمریکا

زمان مطالعه: 2 دقیقه
تکنیکال
 تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد):
بیت کوین دلار آمریکا BTCUSD

سرکوب‌های دولت چین منجر به افت بیشتر بیت کوین شد. این رمزارز بی توجه به ضعف دلار و کاهش بازده اوراق قرضه به افت خود ادامه می‌دهد. قیمت بیت کوین به 32315 رسید که پایین‌ترین محدوده از 9 ژوئن (19 خرداد) است. در تایم فریم 4 ساعته بیت کوین پایین‌تر از محدوده فیبوناچی اصلاحی 23.6% و همچنین میانگین‌های متحرک نمایی 25 و 50 قرار گرفته است. اندیکاتور RSI نیز در منقطه اشباع فروش قرار دارد. احتمالا این رمزارز تا محدوده حمایتی 30 هزار دلار افت خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ خرداد – سشن آمریکا

جفت ارز یورو دلار آمریکا EURUSD

این جفت ارز امروز کمی از افت شدید هفته گذشته خود را جبران کرد. EURUSD به محدوده 1.1893 رسید که کمی از کف هفته پیش (1.1850) بالاتر است. در تایم فریم 4 ساعته این جفت ارز پایین‌تر از محدوده 61.8% فیبوناچی اصلاحی و پایین‌تر از میانگین‌های متحرک 15 و 25 قرار گرفته است. همچنین قیمت پایین‌تر از‌ ابر ایچیموکو (Ichimoku) نوسان می‌کند. احتمالا این جفت ارز در کوتاه مدت روند نزولی خود را ادامه خواهد داد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ خرداد – سشن آمریکا

جفت ارز پوند دلار آمریکا GBPUSD

این جفت ارز به محدوده 1.3882 رسید که بالاترین محدوده از پنج‌شنبه هفته پیش است. در تایم فریم 4 ساعته این جفت به محدوده 61.8% فیبوناچی اصلاحی رسیده و پایین‌تر از میانگین‌های متحرک کوتاه مدت و بلند مدت قرار دارد. اندیکاتور RSI بالاتر از منقطه اشباع 30 قرار داد. مانند جفت ارز EURUSD احتمالا این جفت ارز روند نزولی را ادامه خواهد داد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۳۱ خرداد – سشن آمریکا

منبع: fxstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟