ارانته

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 11 فروردین- سشن اروپا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 11 فروردین- سشن اروپا

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 11 فروردین – سشن اروپا
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD توانست بالای محدوده مقاومتی 1.1126 باقی بماند و انتظار می‌رود تا محدوده مقاومتی 1.1230 بتواند رشد کند. در سناریو نزولی اگر فروشندگان بتوانند از محدوده حمایتی 1.1126 عبور کنند، قیمت می‌تواند تا محدوده 1.1044 افت کند. در غیاب تحولات جدید در مورد جنگ در اوکراین، بعید است تا زمان انتشار داده های مهم اقتصادی برای ایالات متحده، شاهد تحرکات مهم تری در جفت ارز باشیم. امروز شاخص PCE و مدعیان بیکاری برای آمریکا منتشر می‌شود و فردا نرخ بیکاری و گزارش NFP برای آمریکا را در تقویم اقتصادی داریم.

لست پراپ

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 11 فروردین- سشن اروپا

دوره مستر کلاس طلا

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 31 مارس/11 فروردین

جفت ارز دلار ین USDJPY

در جلسه معاملاتی قبلی، جفت ارز USDJPY در محدوده رنج قیمتی بین 121.1 و 122.47 نوسان می‌کرد. این مسئله نشان می‌دهد که ممکن است روند اصلاحی که در آن قرار داریم رو به پایان باشد. شکست موفقیت آمیر محدوده 122.47 می‌تواند سیگنالی مبنی بر این باشد که خریداران کنترل را در دست گرفته‌اند و روند صعودی ادامه دارد. با این حال اگر محدوده حمایتی 121.41 شکسته شود، روند اصلاحی می‌تواند تا محدوده 120.45 ادامه داشته باشد و روند صعودی خاتمه یابد.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 11 فروردین- سشن اروپا

جفت ارز پوند دلار GBPUSD

روز گذشته جفت ارز GBPUSD نتوانست از محدوده مقاومتی 1.3185 عبور کند و احتمال می‌رود که این جفت ارز به محدوده پایینی رنج قیمتی خود یعنی محدوده 1.3050 بازگردد. سیگنالی که می‌تواند حضور خریداران به بازار را به ما نشان می‌دهد تست و شکست محدوده مقاومتی 1.3185 خواهد بود. اگر این مسئله رخ ندهد و محدوده حمایتی 1.3050 و سپس 1.2997 شکسته شود، سپس ما می‌تواند شاهد حرکت نزولی بیشتری به سمت محدوده حمایتی 1.2854 باشیم.

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس 11 فروردین- سشن اروپا

منبع: DeltaStock

برای پیگیری اخبار روز و فوری فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرام UtoFX بپیوندید.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی