ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

تعداد آدرس‌های دارای موجودی بیت ‌کوین از ۵۲.۵ میلیون فراتر رفت!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تعداد آدرس‌های دارای موجودی بیت ‌کوین از ۵۲.۵ میلیون فراتر رفت

تعداد آدرس‌های دارای موجودی، نکاتی در مورد نیروهای محرک بازار و پذیرش کاربران از بیت ‌کوین (BTC) ارائه می‌دهد. داده‌های گلس‌نود، یک شرکت تحلیل بلاکچین، افزایش قابل توجهی را در تعداد آدرس‌های نگه‌دارنده بیت ‌کوین نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۴ از ۵۲.۵ میلیون فراتر رفته است. در واقع، این رشد نشان‌دهنده افزایش علاقه و مشارکت در بازار ارزهای دیجیتال است.

از سال ۲۰۲۰، شبکه بیت ‌کوین حدود ۱۱ میلیون آدرس جدید با موجودی غیرصفر اضافه کرده که نشان‌دهنده رشد پایدار است. افزایش تعداد آدرس‌ها، علی‌رغم نوسانات بازار، نشان‌دهنده افزایش اعتماد به بیت ‌کوین بوده و با فعالیت‌های جدی‌تر بازار و تحولات نظارتی که بر پذیرش و نوسانات ارزش BTC تأثیر می‌گذارد، همسو است.

دوره مستر کلاس طلا

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

تعداد آدرس‌های دارای موجودی بیت ‌کوین از ۵۲.۵ میلیون فراتر رفت

این روند، چگونگی تنوع بخشیدن به سبد دارایی بازیگران بازار و تعامل فعال آن‌ها با دارایی‌های دیجیتال و پذیرش گسترده‌تر و ادغام با سبدهای مالی را نشان می‌دهد. با تکامل بازار، نظارت بر این معیارها، بینش‌های ارزشمندی در مورد سلامت و جهت‌گیری چشم‌انداز دارایی‌های دیجیتال ارائه می‌کند.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی