ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

4 افت متوالی هفتگی بیت کوین منعکس کننده الگوهای صعودی سال 2017 هستند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت کوین
بیت کوین در هفته اول ژوئیه 11 درصد اصلاح داشت و بدترین عملکرد هفتگی خود را از زمان سقوط صرافی FTX در نوامبر 2022، زمانی که تقریباً 22 درصد سقوط کرد، نشان داد.

این نزول اخیر همچنین بازتاب کاهش ماه اوت 2023 است، جایی که بیت کوین به زیر میانگین متحرک 200 روزه سقوط کرد و برای چندین ماه قبل از شروع روند رشد در اکتبر، روند سایدی داشت. الگوی مشابهی ممکن است ظاهر شود، بیت کوین در طول تابستان قبل از صعود احتمالی در سه ماهه چهارم، روند سایدی داشته باشد.

بیت کوین اکنون چهار هفته متوالی کاهش را تجربه کرده است. آخرین باری که پنج هفته متوالی روند نزولی داشت در نیمه اول سال 2022 بود.

عملکرد هفتگی بیت کوین

به گفته CryptoSlate، در طول دوره صعودی 2017، بیت کوین چندین اصلاح روزانه 5 درصدی را تجربه کرد، روندی که به نظر می‌رسد دوباره تکرار شود. در 24 ژوئن، بیت کوین تقریباً 5 درصد کاهش یافت، به دنبال آن در 4 ژوئیه بیش از 5 درصد و در 7 ژوئیه افت 4 درصدی داشت.

ایکس چیف

عملکرد روزانه بیت کوین

در حال حاضر، بیت کوین 23 درصد پایین‌تر از بالاترین رکورد خود است، که مهم‌ترین نزول آن زمانی که کمی به زیر 54000 دلار سقوط کرد، به 27 درصد رسید. این الگوی اصلاحات مکرر و پتانسیل تثبیت نشان می‌دهد که بازار می‌تواند قبل از هر حرکت صعودی قابل توجهی شاهد ثبات باشد.

4 افت متوالی هفتگی بیت کوین منعکس کننده الگوهای صعودی سال 2017 هستند

 

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی