ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

نسبت واریز به برداشت بیت کوین به کمترین میزان از سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۳ رسیده است!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نسبت واریز به برداشت بیت کوین به کمترین میزان از سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۳ رسیده است!

به طور تاریخی، واریز به صرافی‌ها نسبت به برداشت‌ها بیشتر بوده، اما یک استثنای قابل توجه در پنج سال گذشته رخ داده است در زمان فروپاشی FTX در نوامبر ۲۰۲۲ برداشت‌ها از این صرافی به شدت افزایش یافت.

به طور معمول، افزایش واریز بیت کوین (BTC) با افزایش قیمت همبستگی دارد، زیرا سرمایه‌گذاران به دنبال فروش دارایی‌های خود هستند. این موضوع با بیش از ۹۰,۰۰۰ بیت کوین واریزشده به صرافی‌ها در یک روز خاص، در زمان بالاترین قیمت تاریخی BTC در مارس ۲۰۲۴، مشهود بود. از آن زمان تا ۱۹ مه، میزان واریزها به حدود ۴۳,۰۰۰ بیت کوین کاهش یافته است.

در حالی که برداشت‌ها کمتر از واریزها بوده، نسبت بین این دو معیار همچنان در حال کاهش است. در ۱۹ مه، برداشت‌ها تقریباً روی ۳۰,۰۰۰ بیت کوین قرار داشت و اختلاف بین واریزها و برداشت‌های کل به حدود ۱۳,۰۰۰ BTC کاهش یافت که پایین‌ترین سطح از سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۳ است.

ایکس چیف

این داده‌ها نشان می‌دهد در حالی که هنوز واریزهای قابل توجهی در حال انجام بوده که نشان‌دهنده فشار فروش روی بیت کوین است، کاهش اختلاف به کاهش خالص واریزها به جای افزایش برداشت‌ها اشاره دارد. در همین حال، کاهش روزانه واریزها به بیت کوین برای بازپس‌گیری تقریباً ۲۰ درصدی منجر به رشد آن از کف قیمتی در ۱ مه شده است.

نسبت واریز به برداشت بیت کوین به کمترین میزان از سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۳ رسیده است!

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی