ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل: اقدامات گنسلر می‌تواند منجر به شکست بایدن در انتخابات شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بایدن

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، معتقد است که اقدامات گری گنسلر، رئیس SEC، می‌تواند شانس جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، را در انتخابات نوامبر آینده به خطر بیندازد.

گارلینگهاوس این بیانیه را از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی X در واکنش به مصاحبه 25 ژوئن گنسلر در بلومبرگ بیان کرد.

تخفیف پراپ

در این مصاحبه، گنسلر انتقادات قبلی خود از صنعت رمزارزها را تکرار کرد و آن را بسیار متمرکز و تا حد زیادی ناسازگار با مقررات فعلی توصیف کرد. وی خاطرنشان کرد: این عدم رعایت مقررات موجب محکومیت چندین چهره برجسته این صنعت شده است.

گنسلر بیان کرد:

ایکس چیف

“چهره‌های برجسته چند سال پیش یا در زندان هستند، یا در شرف رفتن به زندان هستند یا در انتظار استرداد هستند.”

گارلینگهاوس اظهارات مصاحبه گنسلر را “مزخرف مطلق ” اعلام کرد و اظهار داشت که اگر رئیس SEC واقعاً به مردم آمریکا خدمت می‌کرد، مدت‌ها پیش برکنار می‌شد.

گارلینگهاوس همچنین از اظهارات گنسلر درباره مدیران صنعت رمزارزها انتقاد کرد و با توجه به ارتباط گذشته گنسلر با سم بنکمن فرید، بنیانگذار FTX، آن‌ها را ریاکارانه خواند.

مدیرعامل ریپل اعلام کرد:

این تهمت درباره «همه مدیران رمزارز به زندان می‌روند» از سوی مردی که FTX را کاملاً نادیده گرفت (و در واقع به سم بنکمن فرید نزدیک شد) و حتی به اطلاعیه وزارت دادگستری درباره بایننس دعوت نشده، مسخره است.

بنکمن فرید پس از مجرم شناخته شدن به هفت اتهام از جمله کلاهبرداری، تبانی برای ارتکاب کلاهبرداری و تبانی برای ارتکاب پولشویی به 24 سال زندان محکوم شد. پیش از فروپاشی FTX در سال 2022، بنکمن فرید طبق گزارش‌ها رابطه قابل توجهی با رئیس SEC داشته است.

پیامدهای انتخاباتی

با توجه به موارد فوق، گارلینگهاوس ابراز کرد که “گنسلر باعث می‌شود بایدن در انتخابات شکست بخورد.”

نظرات گارلینگهاوس با سنتیمنت دیگر رهبران صنعت همخوانی دارد که استدلال می‌کنند قوانین سختگیرانه گنسلر، مانع سرمایه گذاری‌های قانونی در رمزارزها شده و به کسب و کارها آسیب رسانده است.

بازار رمزارزها در این چرخه انتخاباتی به یک موضوع انتخاباتی مهم برای رای دهندگان آمریکایی تبدیل شده است و انتظار می‌رود بسیاری از آنها به دلیل موضع دولت بایدن در مورد صنعت از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق حمایت کنند.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی