ارانته

مدل Power-law بیت کوین قیمت 100 هزار دلاری را پیش از ژانویه 2025 پیش‌بینی می‌ کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت کوین 100 هزار دلاری

مدل Power-Law بیت کوین (BTC) که توسط جیووانی سانتوستاسی ابداع شده است، توصیفی ریاضی از حرکات قیمت بیت کوین ارائه می‌دهد و توزیع Power-Law را در مقیاس تمام‌لگاریتمی (log-log) نشان می‌دهد.

این مدل یک رابطه بین زمان و قیمت را برای پیش‌بینی مسیر قیمت بلندمدت بیت کوین پیشنهاد می‌کند که نشان‌دهنده یک همبستگی تاریخی قوی است. با این حال، توانایی‌های پیش بینی این مدل برای تغییرات قیمت در آینده به دلیل عدم وجود فرضیات در مورد بازارهای گسترده‌تر و عوامل خارجی محدود است. در حالی که Power-Law، یک شاخص عالی از رشد گذشته بیت کوین است، اثربخشی آن در پیش بینی روند قیمت در آینده محدود است.

مدل power law

در حال حاضر، قیمت بیت کوین درست زیر 66000 دلار است، در حالی که مدل Power-Law پیشنهاد می‌کند ارزش منصفانه باید حدود 68270 دلار باشد – که تقریبی نسبتا نزدیک است. جالب اینجاست که در ماه مارس و بخش‌هایی از آوریل، قیمت بیت‌کوین اندکی از پیش‌بینی‌های مدل فراتر رفت، پدیده‌ای که از مه 2022 مشاهده نشده است.

دوره مستر کلاس طلا

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

مدل قیمتی بیت کوین

دیدگاه جیووانی از این مدل فرض می‌کند که قیمت بیت کوین تا قبل از ژانویه 2025 اندکی به سمت مارک 100000 دلار می‌رود. به گفته وی: بیت کوین باید حدود 54 درصد افزایش یابد تا به 100000 دلار برسد. در حال حاضر، بیت کوین نسبت به سال گذشته 46 درصد افزایش یافته است.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی