ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

کاهش حجم معاملات ETFها به زیر 3 میلیارد دلار از اواسط ماه مه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت کوین etf

طبق گزارش Farside، در 2 ژوئیه، صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) بیت کوین اولین خروج سرمایه ماه ژوئیه خود را تجربه کردند. در این روز شاهد خروج سرمایه 13.7 میلیون دلاری بودیم که یک دوره معاملاتی پنج روزه ورود سرمایه متوالی را شکست. صندوق GBTC Grayscale پیشرو در این زمینه بود که خروجی قابل توجهی از 32.4 میلیون دلار را ثبت کرد و مجموع خالص خروجی خود را به رقم خیره کننده 18.5 میلیارد دلار رساند.

صندوق های قابل معامله

داده‌های Farside گزارش می‌دهند که BITB Bitwise نیز شاهد خروج سرمایه متوسط 6.8 میلیون دلاری بوده است، اگرچه مجموع خالص ورودی آن هنوز 2.1 میلیارد دلار است. در مقابل، IBIT بلک راک 14.1 میلیون دلار جریان ورودی دریافت کرد که مجموع خالص ورودی آن را به 17.7 میلیارد دلار رساند. FBTC فیدلیتی 5.4 میلیون دلار ورود سرمایه داشت و مجموع خالص ورودی خود را به 9.2 میلیارد دلار افزایش داد. علیرغم نوسانات روزانه، صندوق‌های ETF بیت کوین مجموعاً از زمان راه اندازی به مجموع 14.6 میلیارد دلار ورود سرمایه دست یافته‌اند.

ایکس چیف

کاهش حجم معاملات ETFها به زیر 3 میلیارد دلار از اواسط ماه مه

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، اعلام کرد که حجم معاملات ETF روند نزولی داشته و از اواسط ماه مه به 3 میلیارد دلار نرسیده است.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی