ارانته

طلا همچنان بدون توقف افزایش می‌ یابد؛ داده های اشتغال آمریکا در کانون توجهات

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طلا

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بار دیگر تاکید کرد که داده‌های اخیر در مورد افزایش اشتغال و تورم بالاتر از حد انتظار، تصویر کلی سیاست‌های اقتصادی امسال را تغییر نمی‌دهد، قیمت طلا دوباره به بالاترین سطح خود رسید.

تای وونگ، یک معامله‌گر مستقل فلزات مستقر در نیویورک، گفت: پس از اینکه پاول تاکید کرد که «دست‌اندازها» در جاده، تصویر کلی امیدوارانه را تغییر نمی‌دهد، طلا با افزایش حجم معاملات به بالاترین سطح تاریخی دیگری رسید.

لست پراپ

“رویکرد محتاطانه پاول، خریداران طلا را نگران نمی‌کند. فکر می‌کنم خریداران می‌خواهند 2300 دلار را ببینند و فکر می‌کنم “سرمایه‌گذاران” بیشتری در این معامله شرکت می‌کنند.”

پاول گفت که “اگر اقتصاد به طور گسترده همانطور که ما انتظار داریم تکامل یابد”، او و همکارانش در فدرال رزرو تا حد زیادی موافق هستند که نرخ بهره پایین‌تر “در مقطعی از سال جاری” مناسب خواهد بود.

دوره مستر کلاس طلا

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

سرمایه‌گذاران همچنان انتظار دارند اولین کاهش نرخ بهره در نشست سیاست‌گذاری فدرال رزرو در 11 تا 12 ژوئن رخ دهد، حتی در شرایطی که داده‌های اقتصادی قوی‌تر اخیر باعث شک و تردید سرمایه‌گذاران در مورد این نتیجه شده است.

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

طلا به عنوان پوشش ریسکی در برابر تورم و پناهگاهی امن در زمان عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی، تا کنون بیش از 11 درصد در سال جاری افزایش یافته است که خرید قوی بانک‌های مرکزی نیز به آن کمک کرده است.

گزارش اشتغال ایالات متحده برای ماه مارس قرار است روز جمعه منتشر شود و داده‌های جدید تورم هفته آینده منتشر خواهد شد.

دو تن از سیاستگذاران فدرال رزرو روز سه شنبه گفتند که فکر می‌کنند کاهش سه بار نرخ بهره آمریکا در سال جاری «معقولانه» است.

دانیل پاویلونیس، استراتژیست ارشد بازار در RJO Futures، گفت: “احتمال کاهش نرخ بهره هنوز وجود دارد، اما داده‌ها هنوز واقعا قوی هستند. امسال سال انتخابات است، بنابراین فکر نمی‌کنم فدرال رزرو بخواهد برای هر نوع سقوط بازار پاسخگو باشد.”

نقره با 3.1% افزایش به 26.92 دلار در هر اونس رسید و در بالاترین سطح خود در طی دو سال گذشته معامله شد.

پلاتین با 1.7% افزایش به 931.13 دلار رسید و پالادیوم با 1.2% افزایش به 1015.70 دلار رسید.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی