سقوط طلا: خونسردی خود را حفظ کنید و صبور باشید!

نویسنده: 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

مایکل اولیور  در مورد سقوط طلا: آرام باشید و صبور

پس از سقوط ۷۰ دلاری طلا و ۱ دلاری نقره، مایکل اولیور، مردی که به خاطر پیش‌‌بینی های دقیق و مرگبار خود درمورد سهام، اوراق قرضه و بازارهای مالی عمده معروف است، از سرمایه‌گذاران خواست آرامش  خود را حفظ کرده  و صبور باشند.

مایکل اولیور، بنیانگذار MSA Research در این باره گفت:« باید تکرار کنم که ممکن است بسیار بیشتر از آن چیزی که انتظار داریم طول بکشد تا طلا به بالاترین سطح خود بازگردد. حدود  ۱۶ ماه (۵/۲۰۰۶ تا  ۸/۲۰۰۷ دومین منطقه  زرد) طول کشید که قیمت طلا  بتواند از سقف سال ۱۹۸۰ (اولین  منطقه زرد) فراتر برود.  پس از شکستن این سطح  شاهد رشد ۱۰۰۰ دلاری طلا بودیم اما دوباره ۱۸ ماه دیگر طول کشید تا قیمت طلا بتواند از منطقه زرد سوم (۳/۲۰۰۸ تا ۸/۲۰۰۹)  فراتر برود.

در تاریخ ۹/۹/۲۰۰۹  مجددا طلا ۱۰۰۰ دلار رشد کرد و به سقف ۲۰۱۱ (منطقه زرد چهارم) رسید. این بار طلا در ۷/۲۰۲۰ به بالاترین سطح ماهانه  خود (آخرین منطقه زرد) رسید و در شکستن قله قبلی اصلا تردید نکرد. اکنون ما ۱۳ ماه از رسیدن به سقف تاریخی طلا رد شده‌ایم. پس صبور باشید. طلا پس از شکستن سقف تاریخی خود، در حال تثبیت است و آماده حرکت بعدی برای رسیدن به رکوردهای تاریخی جدید است.

0 0 رای ها
امتیاز مطلب
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x