ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

سقوط 80 درصدی توکن هولوگراف

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سقوط 80 درصدی توکن هولوگراف

هولوگراف، یک پلتفرم پیشرو توکنیزاسیون امنی‌چین (omnichain)، هک قابل توجهی از قراردادهای هوشمند را تجربه کرد که منجر به از دست دادن 1 میلیارد توکن HLG به ارزش تقریبی 7 میلیون دلار شد.

تخفیف پراپ

پس از این حادثه، توکن HLG پروژه هولوگراف طی 24 ساعت گذشته حدود 80 درصد کاهش یافت و به 0.0029 دلار رسید. در حال حاضر قیمت این توکن کمی بهبود یافته و به 0.0068 دلار رسیده است. ایردراپ این پروژه در ماه مه به کاربران عرضه شده بود.

ایکس چیف

هولوگراف با حفظ آدرس قرارداد اصلی، انتقال توکن را از طریق بلاک چین تسهیل می‌کند. این نوآوری به صادرکنندگان دارایی اجازه می‌دهد تا داده‌های درون زنجیره‌ای را به‌طور مؤثر فهرست‌بندی کنند. این شرکت سرمایه خود را از سرمایه گذاران برجسته، از جمله برندهای Animoca و Mechanism Capital تامین کرد.

این پلتفرم در X تایید کرد که قرارداد اپراتور هولوگراف آن توسط یک هکر به خطر افتاده است، که متعاقباً 1 میلیارد توکن HLG ساخته است.

در حالی که هک اولیه انجام شده است، تیم هولوگراف به طور فعال با صرافی‌ها برای قفل کردن حساب‌‌های در معرض ریسک همکاری می‌کند. به گفته این تیم:

ما تحقیقاتی را آغاز کرده و در حال همکاری با مجریان قانون هستیم.

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که ارزش توکن ها در زمان سرقت حدود 7 میلیون دلار بوده است.

پلتفرم امنیتی بلاک چین Cyvers گزارش داد که برخی از توکن‌های دزدیده شده با استیبل کوین USDT مبادله شده‌اند که هکر برای به دست آوردن 300 اتریوم از آن استفاده کرده است. متعاقباً، هکر وجوه را در چندین آدرس، از جمله آدرس‌هایی که به پروتکل‌های حفظ حریم خصوصی مانند Tornado Cash و Railgun مرتبط هستند، توزیع کرده است.

علی‌رغم این تحرکات، داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که آدرس هکر هنوز حدود 47.59 اتریوم دارد که در حال حاضر حدود 167000 دلار ارزش دارد.

مت کاستو، محقق دیفای در CMT Digital، گفت که هکر احتمالا “یک برنامه نویس سرکش بوده که 26 روز پیش این آدرس را تامین مالی کرده است” و افزود که “آدرس همان کسی بود که منابع ساخته شده را دریافت کرده بود.”

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی