ارانته
مطالب پیشنهادی
دوره اوراق قرضه
دوره طلا
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

محدوده 57900 دلار بیت کوین؛ محدوده مرگ و زندگی برای سرمایه گذاران ETF

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت کوین
اگر بیت کوین به زیر 57.9 هزار دلار سقوط کند، احتمال فشار فروش توسط سرمایه‌گذاران ETF وجود دارد.

تجزیه و تحلیل میانگین‌های متحرک مانند میانگین متحرک 200 روزه و 200 هفته‌ای می‌تواند بینشی در مورد سطوح حمایت و مقاومت بیت کوین ارائه دهد. یکی دیگر از روندهای حیاتی برای نظارت، قیمت تحقق یافته در سال است که با ردیابی میانگین قیمتی که کوین‌ها در هر سال از صرافی‌ها خارج می‌شوند، به تخمین مبنای هزینه کل بازار کمک می‌کند. با بررسی این میانگین قیمت‌های برداشت برای گروه‌های مختلف بر اساس سال، می‌توانیم سنتیمنت بازار و تغییرات احتمالی قیمت را اندازه‌گیری کنیم.

میانگین قیمتی

بر اساس آخرین داده‌های Glassnode ، خریداران بیت‌کوین از تمام سال‌ها در حال حاضر از نظر تئوری بر اساس هزینه‌ها در سود هستند. با این حال، گروه خریداران سال 2024، که بسیاری از آن‌ها ETF‌های ایالات متحده را که در 11 ژانویه راه اندازی شد، خریداری کردند و در مقطع حساسی قرار دارد. محدوده خریداران ETFها در 57.9 هزار دلار است که نشان می‌دهد هنوز سودآور هستند اما اگر قیمت‌ها به زیر این سطح کاهش یابد، ممکن است بیت کوین با فشار فروش مواجه شوند.

ایکس چیف

تغییرات قیمتی

جیم بیانکو، رئیس Bianco Research، تأکید می‌کند که خریداران ETF عمدتاً سرمایه‌گذاران خرده‌فروش هستند، که اگر قیمت بیت‌کوین به زیر این محدوده برسد، ممکن است دچار وحشت شوند و اقدام به فروش کنند. بنابراین، 57.9 هزار دلار به یک سطح حیاتی تبدیل شده چرا که ممکن است بر ثبات بازار و رفتار سرمایه گذاران تأثیر بگذارد.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی