ارانته

بی تفاوتی قیمت گذاری‌های بازار به صورتجلسه FOMC و افزایش نرخ بهره بانک مرکزی نروژ

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بی تفاوتی قیمت گذاری‌های بازار به صورتجلسه FOMC و افزایش نرخ بهره بانک مرکزی نروژ

تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس 

صورتجلسه ماه ژوئیه FOMC سیگنال آشکاری برای سیاست‌های انقباضی بیشتر بود اما قیمت گذاری‌های بازار چندان تغییر نکرد. بازارهای فارکس نسبت به این مسئله حساس‌تر به نظر می‌رسد و دلار از مومنتوم خوبی برخوردار است. در همین حال بانک مرکزی نروژ امروز نرخ بهره را 0.25% افزایش داد و این ممکن است آخرین افزایش نرخ بهره نباشد. ما همچنان پیش‌بینی می‌کنیم کرون نروژ افزایش یابد.

دلار آمریکا: صورتجلسه هاوکیش و بی تفاوتی قیمت گذاری‌ها

روز گذشته صورتجلسه ماه ژوئیه FOMC نشان داد که اکثر اعضا همچنان ریسک‌های صعودی را برای چشم انداز تورم پیش‌بینی می‌کنند که فضا را برای سیاست‌های انقباضی بیشتر باز گذاشت. این همان چیزی است که قبلاً در پیش‌بینی دات پلات نشان داده شده بود، اما ما فکر می‌کنیم که تحولات دلگرم‌کننده در سمت کاهش تورم به این معنی است که فدرال رزرو مجبور به افزایش مجدد نخواهد بود و در عوض یک توقف طولانی را قبل از کاهش نرخ بهره در سال 2024 انتخاب خواهد کرد.

دلار در واکنش به انتشار صورتجلسه افزایش یافت، هر چند بازار آتی نرخ بهره فد تغییر قابل توجهی نداشت و همچنان احتمال 30 درصدی را برای افزایش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا در نظر گرفته است. احتمالا بی میلی برای قیمت گذاری بیشتر نرخ بهره منجر شده رشد دلار محدود باشد.

در جبهه داده‌ها، اقتصاددان آمریکایی ما مجموعه‌ای از انتشارات دیروز را در اینجا شرح می‌دهد. نرخ‌های وام مسکن به بالاترین حد خود رسید، اما این باعث نمی‌شود که نوعی اصلاح قیمت مسکن که در سایر نقاط جهان شاهد آن هستیم، ایجاد شود، چرا که کمبود عرضه، قیمت‌ها را بالا نگه می‌دارد. در نهایت، کاهش نرخ بهره فدرال رزرو در سال آینده می‌تواند محرکی برای اصلاح قیمت املاک و مستغلات باشد در صورتی که امکان بازگشت مجدد عرضه را فراهم کند. در سمت تولیدات صنعتی، انتشار قوی برای ماه ژوئیه با شاخص تولیدی ISM که نشان می‌داد این بخش برای 9 ماه متوالی در حال انقباض بوده، در تضاد است.

فقط تا 10 خرداد دوره مستر کلاس طلا با قیمت فعلی در دسترس است

  • بهترین دوره آموزش طلا در ایران
  • نقش بانک‌های مرکزی در بازار طلا
  • ترید طلا بر اساس شاخص‌های اقتصادی
  • تحلیل بین بازاری
  • استفاده کاربردی از سنتیمنت در معامله‌گری طلا

امروز، آمار مدعیان بیکاری پس از غافلگیری صعودی در هفته گذشته، به شدت زیرنظر خواهد بود. همچنین در تقویم اقتصادی چشم انداز کسب و کار فدرال رزرو فیلادلفیا مشاهده می‌شود. دلار مومنتوم صعودی معتدلی دارد که همچنین اخبار نگران‌کننده‌تر از بخش املاک و مستغلات چین به آن کمک کرده است. هر چند شاخص دلار پیش از پایان هفته، کاتالیزور مهمی برای شکست بالاتر از محدوده 104 ندارد.

یورو: عدم وجود حمایت مهم

به نظر می‌رسد جفت ارز EURUSD در یک محیط با نوسانات تقریبا پایین گیر کرده است. تفاوت نرخ بهره 2 ساله تاثیر قابل توجهی بر این جفت ارز نداشته است اما کاهش اسپرد از 140 نقطه پایه به 134 نقطه پایه کمی از این جفت ارز حمایت کرده است.

داده‌های ناحیه یورو برای کمک به یک چرخش سریع در حرکت نرم یورو کمک چندانی نکرد. دیروز، رشد تول%8

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

1 دیدگاه در “بی تفاوتی قیمت گذاری‌های بازار به صورتجلسه FOMC و افزایش نرخ بهره بانک مرکزی نروژ
  1. حامد گفت:

    🙏🙏

نظرات بسته شده است.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی