ارانته

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟ معرفی بازی تلگرامی معروف!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟ معرفی بازی تلگرامی معروف!

همسترها حالا مبارزه می‌کنند؟ نه دقیقا! با وجود اینکه اسم همستر کامبت (Hamster Kombat) احتمالا کمی گمراه‌کننده باشد، این بازی کلیک‌محور تلگرامی با الهام گرفتن از مدل موفق نات ‌کوین (NOT)، به سرعت به رهبر غالب در فضای بازی برای کسب درآمد (Play-to-Earn) تبدیل شده است.

تیم همستر کامبت به تازگی اعلام کرده است که آن‌ها یک ایردراپ روی شبکه تون (TON) برگزار خواهند کرد و بازیکنان را برای جمع‌آوری سکه‌های درون بازی با اهدای توکن‌های واقعی و قابل معامله، پاداش می‌دهند.

چرا آکادمی ماکروترید؟

با عضویت در آکادمی ماکروترید، شما تحلیل فاندامنتال بازار فارکس را در کنار سیگنال، آموزش و گفتگو با تحلیلگران و اعضای آکادمی دریافت خواهید کرد.

عضویت رایگان

آکادمی

این اعلامیه مطمئناً افراد بیشتری را به سمت بازی سوق می‌دهد، اما تا زمان نگارش این متن، بازیکنان جدید همچنان می‌توانند وارد بازی شوند و قبل از ایردراپ، سکه جمع‌آوری کنند. در اینجا آنچه را که در مورد همستر کامبت، نحوه بازی کردن آن و آنچه تاکنون در مورد توکن و ایردراپ می‌دانیم، آورده شده است.

همستر کامبت چیست؟

مشابه NOT، همستر کامبت بازیکنان را وادار می‌کند تا در یک برنامه کاربردی بومی تلگرام روی همستری ضربه بزنند تا سکه به دست آورند؛ برای بازی کردن، فقط کافی است گفتگویی را در تلگرام باز کنید.

دوره مستر کلاس طلا

جامع‌ترین دوره آموزشی طلا

این دوره در مجموعه یوتوفارکس تهیه شده و نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه معامله‌گری طلا و فارکس است. این دوره توسط مجموعه‌ای از معامله‌گران حرفه‌ای یوتوفارکس تهیه شده است. با خرید این دوره از تجربه چندین معامله‌گر بهره‌مند خواهید شد.

دوره طلا

توسعه‌دهندگان بازی ادعا می‌کنند که بیش از ۶۰ میلیون کاربر جذب کرده‌اند و همگی با اشتیاق در بازی ضربه می‌زنند تا سکه‌هایی به دست آورند که احتمالاً برای تعیین تعداد توکن‌هایی که بازیکنان در ایردراپ آینده همستر کامبت دریافت می‌کنند، استفاده می‌شود.

در حالی که همستر کامبت از مارس فعالیت داشته است، این بازی پس از پایان ایردراپ NOT، به طور جدی مورد توجه قرار گرفت؛ شاید به دلیل مهاجرت علاقه‌مندان به ضربه زدن به یک بازی جدید با توکن و ایردراپ آینده در حال کار.

روند بازی همستر کامبت

استخوان‌بندی همستر کامبت شبیه NOT است، البته با برخی از سازوکارهای بازی کمی غنی‌تر. به طور خلاصه، همستر کامبت این یک بازی ضربه زدن برای کسب درآمد به شمار می‌رود که با یک شبیه‌ساز صرافی رمزارزی ترکیب شده است.

در همستر کامبت، شما مدیرعامل یک صرافی رمزارزی نوپا هستید و شما وظیفه دارید که این صرافی را به جاهای جدیدی برسانید که قبلاً در دنیای همسترها دیده نشده است. برای انجام این کار، بازیکنان برای به دست آوردن سکه روی یک سکه طلایی ضربه می‌زنند و سپس از آن سکه‌ها برای خرید ارتقاء برای صرافی خود استفاده می‌کنند.

چگونه همستر کامبت بازی کنیم؟

همستر کامبت به روشی مشابه NOT شروع می‌شود و بازیکنان در برنامه تلگرام روی یک سکه طلایی ضربه می‌زنند. با این حال، در همستر کامبت، به دلایلی، اولین قدم این است که همستر خود را اصلاح کنید تا او بتواند مدیرعامل یک صرافی رمزارزی شود.

مشابه NOT، بازیکنان می‌توانند از امتیازهای درون بازی خود برای خرید تقویت‌کننده‌ها استفاده کنند که باعث افزایش آمار می‌شوند، مانند اینکه چند امتیاز در هر ضربه به دست می‌آید یا چقدر می‌توانید قبل از اینکه مجبور شوید استراحت کنید و منتظر پر شدن نوار انرژی خود باشید، ضربه بزنید. همچنین تقویت‌کننده‌های روزانه رایگان وجود دارد که بازیکنان می‌توانند شش بار در روز آن‌ها را دریافت کنند.

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟ معرفی بازی تلگرامی معروف!

هنگامی که بازیکنان امتیاز کسب کردند، می‌توانند از آن‌ها برای ارتقاء صرافی خود در قسمت «استخراج» بازی استفاده کنند. این قسمت انواع ارتقاءهایی را نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند فقط با سکه‌های درون بازی برای صرافی خود خریداری کنند و شامل مواردی مانند اضافه کردن سکه‌هایی مانند بیت‌ کوین (BTC) برای معامله در صرافی شما، راه‌اندازی فرآیند احراز هویت یا حتی حضور در پادکست جو روگان می‌شود.

با هر ارتقایی که برای صرافی خود خریداری می‌کنید، به‌طور غیرفعال سکه‌های بیشتری به دست می‌آورید. برای مثال، اضافه کردن جفت ارز بیت‌ کوین به صرافی شما ۲۵۰ امتیاز هزینه دارد، اما در عوض ۴۰ امتیاز در ساعت برایتان درآمدزایی می‌کند. به عبارت دیگر، این اضافات به سرعت سودآور می‌شوند و به پیشرفت بیشتر صرافی شما کمک می‌کنند.

هدف از کسب سکه درون بازی چیست؟

مشابه با نات کوین، همستر کامبت نیز برگزاری یک ایردراپ را اعلام کرده، اگرچه در مورد آن نسبت به NOT در ابتدا بسیار شفاف‌تر عمل نموده است.

در داخل برنامه همستر کامبت یک قسمت «ایردراپ» وجود دارد که ادعا می‌کند در مورد همکاری‌های صرافی و بازارگردان قبلاً مذاکره شده است، اما تاریخ دقیقی را برای خود ایردراپ ارائه نمی‌دهد.

نات کوین قبل از توقف بازی به مدت سه ماه اجرا شد و سپس بیش از یک ماه بعد توکن خود را راه‌اندازی کرد. بدیهی است که همستر کامبت ممکن است دقیقاً همان روال را دنبال نکند، اما با توجه به میزان جنجالی که نات کوین ایجاد کرد، تعجب‌آور نخواهد بود که همستر کامبت نیز از چنین روش‌هایی تقلید کند.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی