ارانته

دوره آموزشی دیپلم فارکس

زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیپلم فارکس

دوره دیپلم فارکس تمام مواردی را که شما نیاز دارید در بازار فارکس آموزش ببینید را در بر می‌گیرد. ابتدا با تنظیم ذهن شما برای شروع معامله‌گری آغاز می‌شود و سپس به سرعت به مهم‌ترین جنبه “مدیریت سرمایه” می‌پردازد. در ادامه به صورت مفصل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال آموزش داده می‌شود. مواردی که معامله‌گران بانک‌ها طی سال‌های متمادی در بازار یاد می‌گیرند را در این دوره آموزش می‌بینید. با یادگیری این دوره شما قادر خواهید طرح معاملاتی خود را بدون هیچ اشتباه یا تردیدی اجرا کنید. دوره دیپلم فارکس یک فرصت منحصر به فرد برای معامله‌گران فارکس است. معامله‌گران با شرکت در این دوره می‌توانند به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شوند. دوره آموزشی دیپلم فارکس شامل 80 قسمت است. دوره دیپلم فارکس توسط بردلی گیلبرت ارائه شده است. دوره بانکداران چگونه در فارکس معامله می‌کنند؟ از این مدرس می‌باشد و قبلا توسط مجموعه یوتوفارکس منتشر شده است.

قبل از مشاهده این دوره به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره بانکداران چگونه در فارکس معامله می‌کنند؟ را مشاهده نمایید.

این یک دوره معامله‌گری عالی برای مبتدیان، سرمایه‌گذاران و معامله گران خرد است.

در این دوره چه می‌آموزید؟

یاد می‌گیرید که بازارهای مالی چگونه کار می‌کنند و رابطه بین دارایی‌ها را درک خواهید کرد.

یاد می‌گیرید که چگونه معامله سودآور با مدیریت ریسک که در همه جا مورد تاکید است، داشته باشید.

فقط تا 10 خرداد دوره مستر کلاس طلا با قیمت فعلی در دسترس است

 • بهترین دوره آموزش طلا در ایران
 • نقش بانک‌های مرکزی در بازار طلا
 • ترید طلا بر اساس شاخص‌های اقتصادی
 • تحلیل بین بازاری
 • استفاده کاربردی از سنتیمنت در معامله‌گری طلا

این دوره در 8 بخش تهیه شده است. در بخش اول در رابطه با مواردی که باعث حرکت ارزها می‌شوند؟ آموزش خواهید دید و همچنین یاد می‌گیرید که چگونه با استفاده از همبستگی بین ارزها در فارکس می‌توانید ترید کنید؟

مهم است که ارتباط بین  بازارهای مالی گوناگون رو بدانیم چون اینها باهم ارتباط نزدیکی دارند بازار سهام، بازار اوراق قرضه و بازار ارزها با همدیگر ارتباط تنگاتنگی دارند بنابراین برای این که بتوانید از فرصت‌های نشات گرفته از سایر بازارهای موازی بهره ببرید باید ارتباط میان این بازارها و بازار ارز رو بدانید. اینجاست که مفهوم همبستگی بین بازاری اهمیت پیدا می‌کند مثلا شاخص نیکی 225 ارتباط نزدیکی با ین دارد، داوجونز هم ارتباط خیلی نزدیکی با دلار آمریکا دارد این نوع همبستگی‌ها بسته به شرایط می‌تواند از یک همبستگی مثبت به همبستگی منفی تغییر پیدا کند. نفت به صورت ذاتی همبستگی نزدیکی با دلار کانادا دارد بنابراین اگه یک رویداد طبیعی یا ژئوپولیتیک باعث کاهش تولید نفت شود این اتفاق می‌تواند باعث اثرگذاری بر قیمت نفت و به طبع اون، دلار کانادا شود.

کانال اخبار فوری فارکس و بازارهای جهانی

در بخش بخش دوم در رابطه با سشن‌های معاملاتی بازار فارکس صحبت خواهیم کرد. با این که فارکس یک بازار 24 ساعته محسوب می‌شود اما همه جلسات معاملاتی شبیه هم نیستند و هر بازار مشخصات مخصوص خود را دارند در هر جلسه معاملاتی یک سری از ارزهای به خصوص در مرکز توجه هستند. تصمیمات معاملاتی شما باید متاثر از اون جلسه معاملاتی باشد که در آن دارید معامله می‌کنید.

در بخش سوم مدیریت سرمایه را آموزش خواهید دید. این مهم‌ترین بخشی است که هر معامله‌گری باید آن را به خوبی آموزش ببیند. مدیریت سرمایه بخش اصلی طرح کسب و کار شماست و مهمترین جزء متدولوژی معامله‌گری شماست. اگه در این موضوع مرتکب اشتباهی شوید، اوضاع برای شما پیچیده خواهد شد. خبر خوب این است که اگر این کار را درست انجام دهید، می‌توانید تا ابد معامله کنید و مهم‌تر اینکه این کار رو با پولی انجام دهید که قبلا از بازار درآوردید وقتی که توانستید سیستم مدیریت سرمایه رو تمام و کمال در معاملات خود پیاده کنید آرامش و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و آماده حمله به بازار می‌شوید.

در بخش چهارم آموزش تحلیل تکنیکال را خواهیم داشت. تحلیل تکنیکال یکی از بخش‌های مهم بازار است که در عین حال افراد در موردش دچار بدفهمی‌های زیادی می‌شوند. این بخشی مهم، از روند کلی موفقت شما به عنوان یک معامله‌گر محسوب می‌شود و عاملی کلیدی در تشخیص نقاط ورود کم ریسک هست. اصول اساسی این تحلیل بسیار ساده هستند ولی بیشتر معامله‌گرها اون رو خیلی پیچیده می‌کنند درحالی‌که نمی‌دانند این کار به ضرر خودشان تمام می‌شود.

در بخش پنجم به تحلیل فاندامنتال می‌پردازیم. سه بخش اصلی وجود دارند که اجزای تحلیل فاندامنتال رو تشکیل می‌دهند داده‌های اقتصادی، بانک‌های مرکزی و رویدادهای ژئوپلیتیک. ترکیب تمام این عوامل با هم، جهت ارز رو مشخص می‌کنند. اگر یکی از این اجزا در جهت مخالف دو عامل دیگر حرکت کند، شاهد وضعیتی متلاطم خواهیم بود. اگر همه این عوامل با هم، هم جهت باشند، شما شاهد یک جهت واضح در حرکت ارز خواهید بود که معمولا در حرکت‌های رونددار خود را نشان می‌دهد.

بعد از یادگیری موارد مهمی که هر معامله‌گر فارکس باید آن را آموزش ببیند در بخش ششم استراتژی معاملاتی را آموزش خواهید دید. درک این که در کجای بازار قرار دارید بسیار حیاتی‌ست این که بازار را چطور تحلیل می‌کنید از لحاظ تکنیکال یا فاندامنتال و سپس معامله‌ای باز می‌کنید بسیار اهمیت دارد. در این بخش پروسه معاملاتی را از صفر ایجاد می‌کنیم این پروسه معاملاتی شبیه به روتینی است که شما هر باری که می‌خواهید معامله باز کنید، با آن مواجه می‌شوید. این کار منجر می‌شود پروسه تحلیل برنامه معاملاتی و اجرای معاملات مشخصی داشته باشید و مهم‌تر از همه به شما کمک می‌کند فرصت‌های معاملاتی با ریسک پایین و شانس برد بالا پیدا کنید تا بتوانید سود زیادی کسب کنید. این پروسه معاملاتی در موفقیت کلی شما نقش موثری خواهد داشت.

بخش هفتم تکنیک‌های پیشرفته معامله‌گری: برای رسیدن به موفقیت پایدار و بلندمدت در سیستم معاملات ارزی خودتان فقط باید یک سیستم ساده طراحی کنید که تنها چند قانون ورود و خروج داشته باشد نباید پیچیده باشد هر چه یک سیستم پیچیده‌تر باشد احتمال اشتباه بیشتر وجود دارد.

در نهایت در بخش آخر در رابطه با متاتریدر 4 آموزش خواهیم داد.

اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره آموزشی دیپلم فارکس

از شما دعوت می‌کنیم این دوره آموزشی 80 قسمتی را مشاهده نمایید. این دوره توسط تیم UtoFX ترجمه و دوبله شده است.

خوشحال می‌شویم نظر شما را در رابطه با این دوره ببینیم.

اولین نفر از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شو

ایمیل خود را وارد نمایید تا از اطلاعیه ها و تخفیفات ما زودتر باخبر شوی…

10 دیدگاه در “دوره آموزشی دیپلم فارکس
 1. Ahma.dyousefi گفت:

  با سلام از کجا این دوره رو باید دید.

  1. نرگس محمدیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر لینک پایین رو ببینید
   https://utobrokers.com/courses/diplom

 2. عارف گفت:

  سلام چگونه هسش کارو هزینه دیپلم

  1. نرگس محمدیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر لینک پایین رو ببینید
   https://utobrokers.com/courses/diplom

 3. الهام گفت:

  سلام چطور باید دوره را دریافت کنیم

  1. نرگس محمدیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر لینک پایین رو ببینید
   https://utobrokers.com/courses/diplom

 4. محسن ثابت گفت:

  میتونه دوره بسیار مفیدی باشه حتی برای علم اموخته ها و فعالین این حوزه

  1. نرگس محمدیان گفت:

   بلله دقیقا

 5. زاگرس گفت:

  با سلام، نحوه دریافت این دوره به چه صورت هست؟ممنون

  1. نرگس محمدیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر لینک پایین رو ببینید
   https://utobrokers.com/courses/diplom

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

پراپ فرم پراپی